UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Zen - Piszesz o wysokich cenach w przypadku importu żywności, ciekawe? To dla czego rolnicy tak się boją otwarcia rynku na import z Ameryki południowej czy też Kanady? Czyż nie chodzi o tanią żywność? Polscy i inni z zachodu rolnicy ponoć tłumaczą się restrykcyjnymi przepisami Unijnymi. Czasami śmiać mi się chce jak słyszę, że nie ma kasy na częste badania jakości naszych produktów, to w końcu jak jest z tą jakością? Ja wiem, że w Polsce jakość żywności jest pod dużym znakiem zapytania ze względu na nadmierne używanie środków chemicznych przez rolników. Proszę zauważyć, że jak produkty częściej, gdzieś są badane to szybko są z obrotu wycofywane z obiegu, ponieważ posiadają nadmierną ilość pestycydów ( środków ochrony roślin). To jak w końcu jest z tą Unijną jakością na papierze do rzeczywistości?
  • Tam żywność jest tania wytwarzana na miejscu metodami dostępnymi w tych krajach, czyli przy użyciu GMO, a w hodowli wołowiny dodaje się raktopaminy natomiast u krów podaje się hormon wzrostu, który zwiększa wydajność mleczną nawet o ponad 10%. Natomiast ta żywność wysyłana do UE musi spełnić standardy i wymogi obowiązujące w UE. Tam wsla chemii kilka razy więcej niż u nas, widać to po tym jak zdrowo wyglądają Amerykanie w końcu to oni wynaleźli GMO, Glifosat, a teraz nawet łososia GMO, to w USA są największe firmy chemiczne jak Monsanto, Dupont Cargill, itp.
  • Z resztą już Ci napisałem zobacz na Niemców jak robią Niemiec jak idzie do sklepu to kupuje co niemieckie, niemiecki bank jak ma udzielić kredytu inwestycyjnego to udzieli go niemieckiej firmie, a nie np amerykańskiej, kupi niemiecki samochód nawet jak się psuje częściej od japońskiego, bo wie, że dzięki temu daje pracę swoim rodakom i dlatego Niemcy są bogate, bo tam ludzie nie gadają takich głupot jak ty, tylko się z takich śmieją.
Reklama