UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Państwo rozdawnicze, społeczeństwo rozczeniowe a skąd brać. Niech każdy sobie odpowie, tylko bez polityki typu "wystarczyło nie kraść". Niestety pieniądze nie rosną na drzewach jak niektórzy myślą.
 • Lubię takie panstwo, ktore rozdaje, a nie kradnie, jak Ci nie pasuje, to nie bierz, że rozdaje z naszych podatkow, a prosze mi wytlumaczyc z czyich podatków ma rozdawac. Widze, ze lepiej Ci pasuje jak panstwo, wladza robi skok na kase i ludzie są okradani jak w Amber Gold, kamienice, i dziesiątki afer od paliwowych, finansowych, reprywatyzacyjnych i na łapowkarskich kończąc. Rozdaje nam, a nie wagony, gory forsy wedruja gdzieś do rajow podatkowych, ale tylko dla wybrańcow, - czytaj oszustow, złodzieji i zdrajcòw. Dochodzi do rozumku, czy jeszcze nie bardzo !!! Lubię jak rozdają, ale nam i jak mowi Owsiak, nich rozdają do końca swiata i jeden dzień dluzej. Lubię wracac tam gdzie bylem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  16
  Lubiezwracactamgdziepilem(2020-08-06)
 • @Lubiezwracactamgdziepilem - Dzieciaku, przestań modlić się do TVP, a docenisz rzeczywistość. Twój wpis pokazuje IQ jakim dysponujesz, jest na poziomie kija od miotły. Powiadasz afery i zapewne masz na myśli SKOKI, Telegraf, Srebrną, GetBeck, KNF, Fundację Narodową, 220 mln dla Rydzyka, 200mln respiratory. .. itd, ale i tak nic nie zrozumiesz, więc szkoda czasu.
 • @axa - Afery prywatyzacyjne przebijają wszelkie inne. Ludzie nie wiedzieli co się dzieje. Myśleli, że będzie dobrze. Czy faktycznie? Wystarczy popatrzeć co się stało z zakładami w Elblągu i gdzie są miejsca pracy i szanse dla młodych.
 • @Lubiezwracactamgdziepilem - nie rozdaje podatków tylko zadłuża i "drukuje puste pieniądze"powodując inflację
 • A bez PiS nie było by inflacji? Była już w starożytnym Rzymie. Mamy jedne z niższych socjali w Europie a dużo większy przyrost PKB i lepiej radzimy sobie po zamknięciu z marca/kwietnia. Możemy nie być z PiS ale powyższe to nie mówi TVP tylko każde media, nawet te przeciwne. A odnośnie zadłużenia to każde państwo żyje na kredyt. Zarabiają tylko banki i to walnie prędzej czy później, temat długu publicznego to zupeknie inny temat.
Reklama