UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Putin już zapowiedział że z Kaliningradu i Bałtijska zrobi drugi Hong Kong i tam będą płynąć Europejczycy z zachodu na swoich wypasionych jachtach i do planowanych tam centów rozrywki. Zwolennicy przekopu im. Wielkiego Jarosława pojedżcie chociaż do Ustki, czy Łeby aby zobaczyć co to takiego port morski. Amen.
  • Putin już wiele rzeczy zapowiadał, budował Soczi, robił Olimpiady, MŚ, zawsze jak Polska coś wymyśli i wybuduje przy granicy to Putin nakazuje budować blisko po swojej stronie coś podobnego, żeby robić konkurencję dla Polski, żeby tylko Polska się nie bogaciła, ale taka jest prawda, że to do nas będą przyjeżdżać i pływać, a nie do nich, bo Rosja to kraj bezprawia Obwód Kaliningradzki jest zmilitaryzowany i są tam ograniczenia wojskowe, już od ludzi na granicy wymuszali haracze kiedyś było o tym w mediach. A Polska ma dużo więcej do zaoferowania pod względem turystycznym, zarówno w obszarze miejsc do zwiedzania, jak i w liczbie zabytków czy infrastrukturze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Gienek (2019-03-21)
Reklama