UWAGA!

Nowa Holandia – Klienci pozytywnie oceniają jakość cateringu

2013-01-29
08:46
 
Nowa Holandia – Klienci pozytywnie oceniają jakość cateringu

Firmy poszukujące cateringu w Elblągu kierujemy do opinii Klientów oceniających jakość usługi Nowej Holandii: profesjonalny serwis łącznie z dowozem stołów i krzeseł, obsługa spotkań firmowych oraz przerw kawowych podczas szkoleń i konferencji. Konkurencyjne ceny dla szkół i placówek oświatowych.

Wybór usługi cateringowej w Elblągu poprzedza zwykle rozeznanie cenowe, przegląd ofert elbląskich firm oraz opinii w internecie. Jedną z najciekawszych propozycji z właściwą proporcją ceny do jakości usługi jest oferta cateringu Nowej Holandii.
       - Zapraszam przedstawicieli elbląskich firm do współpracy w 2013r. W naszej ofercie cateringu znajdą Państwo obsługę małych wydarzeń odbywających się w biurze (obiady firmowe, spotkania z Klientami, szkolenia, prezentacje), dużych imprez firmowych (konferencje, posiedzenia Zarządu lub Rady Nadzorczej, wizyty Klientów i Partnerów). Tradycyjnie zapraszam również także do rezerwacji terenu Nowej Holandii na pikniki firmowe, imprezy integracyjne oraz spotkania w stylu biesiadnym - informuje Jacek Łazuka, szef gastronomii Nowej Holandii. Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 507 247 247, zapytania w ramach rozeznania cenowego prosimy kierować na adres nowaholandia@nowaholandia.pl.
       Nowa Holandia oferuje także catering dla osób prywatnych, obsługę imienin i urodzin, dostawę gotowych dań na zamówienia na imprezy rodzinne i spotkania w gronie znajomych.
      
       Nowa Holandia - catering w Elblągu
       Porównaj ceny, zamów przykładowe menu i zdjęcia z imprez firmowych
      
       www.nowaholandia.pl
       nowaholandia@nowaholandia.pl
      
      
----------------- Reklama ------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej