UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Rozumiem, że Ci wszyscy co tak hejtują markę KIA, to jeżdżą tymi autami na co dzień, nowymi lub max 3-4 letnimi? Czy to jednak tylko taki hejt dla hejtu, bo stać mnie co najwyżej na Golfa trójkę w dieslu i zazdroszczę innym, a że sam nie mogę to innych hejtuje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    39
    8
    Ploterek(2020-07-24)
  • @Ploterek - Plebs umysłowy tak ma. Zaraz wyskoczą z argumentami, że nowe auta są jednorazowe :), nie mają pieniędzy na nowsze, niż 10 letni plebejskie VAGi, po 4 Hansach, które w Niemczech skończyłyby dawno żywot na złomowcu, więc muszą się wyżyć na klawiaturze nieudacznicy. Fajnie, że coś budują ciekawszego, niż markety i apteki. Elbląg miasto wiecznego narzekania. .. Pozdrawiam normalnych
  • @jdjd - Lepszy 10 letni niemiec niz 2 letnia kia z ali
  • @Ploterek - Golf niezniszczalny, kia to plastikowa tandeta
  • A przepraszam. .. czym jezdzisz? Golfem III czy IV? Pojemnosc? 1.9,1.6 ? Wtryski juz byly wymieniane? Progi zrobione? Lampy wypolerowane? Przy redukcji chmura dymu zostaje? Jak z klimatyzacją? Brak? Bo jaki wg Ciebie jest najlepszy samochod? VW ktory zrobil przekręt, kiepskim BMW X7,Audi z A7 ktore psuje sie stojac, nudna skoda i seat z silnikami 1.0 i 150KM. Czy moze cos z Francji, Włoch a może Japończyk? Kazdy kupuje to co mu sie podoba i na co go stać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    nie mam Kia!(2020-07-25)
  • jak brak kasy to nawet 10 trup ze szwabowa lepszy niż taczka,
  • @nie mam Kia! - Żeś się teraz posrał z tymi japończykami, przereklamowane, przecenione. Wolę nowy samochód z grupy PSA z silnikiem 2.0 hdi. Niezniszczalny motor, blachy nie zgniją po paru latach i cena normalna. Po za tym KIA to Południowa Korea
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Włodek(2020-07-25)
Reklama