UWAGA!

O Funduszu Społecznym

W najbliższą środę Regionalne Centrum Informacji Europejskiej zaprasza na wykład otwarty na temat Europejskiego Funduszu Społecznego.

EFS to najstarszy fundusz strukturalny Unii Europejskiej. Ruszył w roku 1960 i jest dziś najważniejszym finansowym instrumentem polityki społecznej Unii. W Polsce jego zasady zaczną obowiązywać już w maju. Pieniądze z Europejskiego Funduszu Społecznego mają poprawiać szanse znalezienia się i utrzymania na rynku pracy, służyć rozwojowi przedsiębiorczości, tworzeniu i upowszechnianiu nowych form pracy i zarządzania oraz wyrównywaniu szans w dostępie do rynku pracy. Adresatami pomocy są m.in.: bezrobotni, kobiety, młodzież - w tym absolwenci szkół, osoby niepełnosprawne, osoby zagrożone wykluczeniem społecznym – np. byli więźniowie, pracownicy zagrożeni utratą pracy czy przedsiębiorcy. Wykład rozpocznie się w środę o godz. 16.30 w siedzibie Centrum, przy ul. Czerwonego Krzyża 2.
AJ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • A szczegolowych informacji nalezy szukac na www.efs.gov.pl PS kto poprowadzi ten wyklad?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  blados(2004-03-01)
 • Hm. Myslalem, ze szczegolow dowiem sie na stronie RCIE Elblag... No ale jak widze, ze " Aktualizowano: 23.01.2001" to ja juz nie mam wiecej pytan...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  blados(2004-03-01)
 • Blados, spójrz proszę uważnie, strona internetowa RCIE aktualizowana jest na bieżąco, ostatnia aktualizacja dokonana została 01. 03. 2004 r. Znajdziesz na niej informację nt. wykładów otwartych rozplanowanych do czerwca 2004 r. i innych przedsięwzięciach RCIE.
 • Towarzysze stanęli na wysokości zadania. Po słusznej krytyce zaktualizowali stronę internetową nie dając bladosom i innym podjudzaczom zrzuconym ze stonką powodów do wyszydzania robotniczej sprawy. Towarzysze! Do pracy na bodowle socjalizmu! Plon niesiemy, plon, w nasz ojczysty dom!
 • ??? - blados nie jest podjudzaczem, ostatnie poprawki co do "przedsięwzięć" elbląskiejPropagandyUE była rzeczywiście 23stycznia. Gaja chyba mówi o wpisie o dętymForum "Europa w Twojej firmie"... takCzySiak: zamiast wyłącznie "czuć się urażonym" - praktyczniej było by dodać ten adres (i tak od linków zaczyna się dział "aktualności").
 • Hm, no tak - wchodzac na wiadomosci regionalne ( dalej nie widze informacji o wykladzie z EFSu, w aktualnosciach ( ostatnie info jest o wydarzeniu z 15 grudnia. Tak, wiem - czepiam sie. Ale gdzie indziej powienienem szukac informacji o najblizszym wykladzie z EFS? Z proletariackim usciskiem dloni :D
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  blados(2004-03-02)
Reklama