UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

O wsparciu dla biznesu Polska-Rosja w Elblągu

Przedsiębiorcy, zainteresowani biznesową współpracą z Obwodem Kaliningradzkim, mogą wziąć udział w bezpłatnym seminarium, które 18 czerwca odbędzie się w Elbląskim Parku Technologicznym. Zgłoszenia przyjmowane są do 13 czerwca, do godz. 15.

Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców współpracujących lub planujących rozpocząć współpracę z Obwodem Kaliningradzkim oraz do potencjalnych inwestorów.
       Podczas spotkania będzie można pozyskać informacje o instytucjach otoczenia biznesu z Warmii i Mazur i Obwodu Kaliningradzkiego oraz dowiedzieć się więcej o warunkach eksportu i importu towarów w regionie Kaliningradu, ułatwieniach i uproszczeniach celnych w obrocie towarowym, ulgach i zachętach inwestycyjnych.
      
       Jak się zarejestrować?
      
Zainteresowani muszą pobrać formularz (http://www.wmarr.olsztyn.pl/s/images/stories/Pliki/20120531_formularz_zgloszeniowy.doc) i po wypełnieniu przesłać w terminie do 13 czerwca (do godz. 15) na adres e-mail p.kaczmarczyk@wmarr.olsztyn.pl lub m.petlak@wmarr.olsztyn.pl, faksem pod numerem 89 521 12 60 lub telefonicznie pod numerami: 89 535 67 83, 89 535 67 82.
       Seminarium odbędzie się 18 czerwca, w godz. 11 – 15, w siedzibie Elbląskiego Parku Technologicznego, który mieści się przy ul. Stanisława Sulimy 1, 82-300 Elbląg.
      
       Dodatkowych informacji udzielają:
       Patrycja Kaczmarczyk, e-mail: p.kaczmarczyk@wmarr.olsztyn.pl , tel: 089 535 67 83; fax: 089 521 12 60,
       Magdalena Pętlak, e-mail: m.petlak@wmarr.olsztyn.pl, tel: 089 535 67 82; fax: 089 521 12 60.
      
       Organizatorami seminarium są: Kaliningradzka Izba Przemysłowo-Handlowa, Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie, Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. w Olsztynie, Urząd Miejski w Elblągu, Elbląski Park Technologiczny oraz Wydział Promocji Handlu i Inwestycji konsulatu RP w Kaliningradzie.
      
oprac. mk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • I znow Olsztyn przejął stery nad Elblagiem
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  pierre(2012-06-12)
 • Polska-Rosja to dzisiaj jest inny temat
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kibic z krzywej(2012-06-12)
 • ale ceregiele tworzą urzędasy, a ja chcę tak po prostu przyjść i posłuchać może się za to wezmę, apelujcie do młodych niech przyjdą i zainteresują się tymi tematami jak będą chcieli. podajecie że jest bezpłatne to nie blokujcie i nie twórzcie barier, bo polska jest na ostatnim miejscu w europie w wolności gospodarczej, więc nie twórzcie barier - urzędasy
 • Walic olsztyn i ruskich. Z malych liter, k. .. y!
Reklama