UWAGA!

Oleje Lotos, certyfikat Cumminsal

Oleje produkowane przez Lotos Oil otrzymały certyfikaty Cumminsa - amerykańskiego koncernu o globalnym zasięgu, specjalizującego się w wytwarzaniu zaawansowanych technologicznie silników wysokoprężnych najwyższej jakości o mocy nawet do 3,5 tys. KM.

Oleje Turdus SHPD i Turdus Powertec zostały wyróżnione certyfikatem przez amerykański koncern Cummins. - To nie są zwykłe certyfikaty. Dzięki nim nasze oleje dopuszczono do stosowania w silnikach Cumminsa. To dowód zaufania do naszych produktów i technologii ich wytwarzania. To również klucz otwierający przed nami bramy do nowych, ogromnych rynków - mówi Leszek Stokłosa, prezes Lotos Oil. - Cummins eksportuje znane z wysokich standardów jakościowych silniki na cały świat. Czasem aż trudno uwierzyć, w jak różnych maszynach i pojazdach są one stosowane, w jak różnych miejscach i sytuacjach.
     Koncern Cummins jest niezależnym konstruktorem i producentem silników diesla stosowanych przez producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych, przemysłowych, rolniczych, kolejowych, sprzętu morskiego, wojskowego i generatorów prądotwórczych. Firma wykorzystuje najnowocześniejsze, najbardziej zaawansowane technologie i rozwiązania, m.in. zastosowanie elektronicznego i komputerowego sterowania w układach zasilania i pracy silnika. Dzięki temu produkty Cumminsa są nie tylko niezwykle wydajne i energooszczędne, ale także ekologiczne - spełniają najsurowsze normy ochrony środowiska naturalnego dotyczące emisji spalin. Ponadto charakteryzują się wysoką trwałością i niezawodnością.
     - Oleje Turdus to intensywnie rozwijana rodzina produktów przeznaczonych do zastosowań profesjonalnych. Turdus Semisyntetyk XHPDO10W/40 jest wykorzystywany między innymi w transporterach opancerzonych Rosomak - wyjaśnia Marcin Zachowicz, rzecznik prasowy Grupy Lotos S.A. - Natomiast Turdus Powertec 15W/40 spełnia wymagania międzykontynentalnej klasyfikacji DHD1 Global. Oznacza to, że można go stosować w silnikach na całym świecie, od Japonii po USA. Spełnia też podwyższone wymagania firmy Volvo zawarte w normie VDS-3.
     
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama