UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Projekt przedstawiony przez elbląski ratusz pod wodzą prezydenta Wróblewskiego Witolda (b. PSL, KW WWW), jest niczym innym, jak wyborczym bublem przygotowanym na szybko a na tzw. odwal, a to z tej oczywistej przyczyny, że wielkimi krokami zbliżają się wybory i czymś trzeba będzie marudnemu suwerenowi roszczeniowe buzie zapchać, skoro innych sukcesów tej ekipy kompletnie brak. Liczny i wciąż rosnący zbiór, stanowi natomiast komplet POrażek tej nieudolnej, działającej wyłącznie w interesie bogatych liberałów i lokalnej oligarchii ekipy. Najkrócej: 1.Połączono - nieudolnie - najlepszą z dotychczasowych, publiczną koncepcję uczynienia z b. basenu tzw. eko-jeziorka miejskiego (dziękujemy Obywatelki i tow. Koliński!:), z nieudolną koncepcją ratusza zrobienia tam mini-brodzików dla kameralnych liberałów. 2.Ktoś ewidentnie POszedł PO rozum do głowy w ratuszu (choć się bardzo nie nachodził)i przyznano w projekcie pośrednio rację tow. Kolińskiemu, który od razu mówił, że zbiornik retencyjny ma być przy Spacerowej a nie w lesie, niestety szatkując przy tym bez sensu a POtrzeby teren niecki basenu, żeby i oligarchii, i patodeweloperce zrobić dobrze (Dramat na Dolince, dramat na "wojskowym"). (. .. )[1/2] Hashtagi: #KoniecEryDziadocenu, #basen, #KolejNadzalewowa, #ZKM
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    4
    RobertKoliński(2022-01-19)
  • @RobertKoliński - Oprócz tego pisania ujadania wylewu pomyj na wszystkch i popadania w samozachwyt samouwielbienie swojej osoby to przez kilka lat tego pisania bzdur tutaj zrobiłeś coś dla tego miasta tylko proszę o same konkrety nie bajki typu "zjednoczyłem radziłem opisałem albo w sądzie mnie nie ukarali za obelgi"napisz choć raz jak mężczyzna co zrobiłeś dla tego miasta
Reklama