UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie dla handlu i komunikacji miedzy apolska i ruskimi.
  • "Nie dla handlu i komunikacji miedzy apolska i ruskimi. " - Nie dla PISu rozdającemu pieniądze obywateli powodem czego jest obecna drożyzna!!!!
  • Rosja przez tysiąc lat zrobiła Polsce mniej złego, niż Izrael przez ostatnie 10. Nie dla kontaktów z Izraelem!
  • Od10 lat próbują, a najlepiej im to wychodzi z PISem. Nawet obecnie trwają rozmowy między Izraelem a polskim rządem nt. odszkodowań, na które PIS ochoczo się godzi biorąc kredyty 10-cio miliardowe, które będą nas kosztować30-sto krotnie więcej. Bo niby skąd mają pieniądze np. na 500+. ?itp. .. .. Szkoda słów!!!idziemy na rzeż jak te przysłowiowe barany, i jeszcze im przyklaskujemy.
  • Między USA a Polską byłoby ok? Ależ młot z ciebie.
Reklama