UWAGA!

Pętla Żuławska jednak z Elblągiem

Elbląg, Dziś prezydent Henryk Słonina podpisał umowę partnerską w sprawie realizacji projektu "Pętla Żuławska - Rozwój Turystyki Wodnej. Etap I"
Dziś prezydent Henryk Słonina podpisał umowę partnerską w sprawie realizacji projektu "Pętla Żuławska - Rozwój Turystyki Wodnej. Etap I" (fot. AD)

Prezydent Henryk Słonina podpisał umowę partnerską w sprawie realizacji projektu "Pętla Żuławska - Rozwój Turystyki Wodnej. Etap I".

Dziś (10 maja) w Urzędzie Miejskim w Elblągu odbyło się spotkanie prezydenta Henryka Słoniny z przedstawicielami Urzędu  Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, podczas którego przedstawione zostały nasze uwagi i wątpliwości do zapisów umowy. Pomimo tego, że nie wszystkie wątpliwości zostały rozwiane prezydent zdecydował się na podpisanie umowy, aby nie blokować złożenia wniosku o dofinansowanie tego projektu. Warunkiem podpisania jest jednak możliwość zmiany i doprecyzowanie niektórych jej zapisów, której w najbliższym czasie wspólnie będą mogli dokonać partnerzy umowy.
      
       Zobacz także
      
      
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • brawo heniu _ nareszcie !!!!!
 • tylko dlaczego tak późno ???
 • 1031 raz tajny protokół z obrad. W mordę, przecież to dla społeczności lokalnej a nie księżycowej. A może jednak dla siebie?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  AborygenMiejscowy(2010-05-10)
 • Myślę, że jest to w pewnym sensie działanie "pod publikę", wybory samorządowe przecież coraz bliżej. Gdy decydowano o porcie morskim w E. , to też roztaczano świetlane wizje, a jest to, co każdy widzi - zmarnotrawione pieniądze i wielka niemoc. A jakie zachwyty towarzyszyły Modrzewinie albo budowie przekopu przez Mierzeję? Podobnie będzie z "pętlą Żuław', co już sugeruje sama nazwa (nie można było nazwać tego projektu lepiej?). Europa i świat pogrążają się w kryzysie, to nie jest czas na tego rodzaju przedsięwzięcia. Myślę, że gdyby decydenci mieli wyłożyć własne pieniądze, długo by się nad tym zastanawiali. U nas jednak grosz publiczny nie jest szanowany. Odezwą się głosy, że narzekam, zamiast przejawiać euforię, ja jednak wolę chodzić po ziemi niż bujać w obłokach, choć oczywiście ta druga postawa jest o wiele przyjemniejsza, przynajmniej doraźnie.
 • A co z wioseczkami położonymi nad odnogami kanału elbląskiego????? czy znowu bedą czekać aż odmulanie kanałów zacznie się co 25 lat???co z nimi ?? czy to też ma się odbyć ich kosztem. No bo Zalew?????
 • no cóż już prawie połowa maja, a przetargów Zarządy Melioracji jeszcze nie zdążyły ogłosićod kilku lat
 • dlaczego tak późno? dopiero po interwencji PO poszedł po rozum do głowy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  komuchy(2010-05-10)
 • urzędnicy za wolno pracują, dłuzej trwają przygotowania jakiegokolwiek projektu, niż wykonanie robót często bardzo pracochłonnych i z wielkimi wymogami technicznymi
 • Do imbecyli krytykujących nie podpisanie umowy przez "prezia". Gdybyście kiedykolwiek mieli do czynienia z jakąkolwiek umową, to wiedzielibyście na co zwrócić uwagę przed jej podpisaniem. W końcu zmądrzejecie. .. tylko ile jeszcze tej ciemnoty w społeczeństwie.
 • To taki sznyt elbląski, bo chyba nie polski. Mierne efekty lub ich brak, ale jakie zadęcie niczym po koprze włoskim.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  AborygenMiejscowy(2010-05-11)
 • Zdjęcie Prezydenta całkiem fajne. Bardzo podobny do Aborygena Miejscowego tylko kopru jakby mniej. Czerwony
 • Ależ Czerwony nie żartuj, ja podobny do waszego Słoneczka. Z wielkim obrzydzeniem patrzę na tą fizjonomię po drugiej stronie lustra, co dziennie rano. I wnętrza tak bogatego nie posiadam. Nie wolno Czerwony, drwić z swoich ulubieńców.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  AborygenMiejscowy(2010-05-11)
Reklama