UWAGA!

Pieniądze na inwestycje

W poniedziałek 18 grudnia w Hotelu Młyn odbędzie się spotkanie, podczas którego elbląscy przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się, jak ubiegać się o środki unijne na nowe, innowacyjne inwestycje. A jest o co walczyć, bo wsparcie może sięgać nawet 70 proc. kosztów.

Przedsiębiorcy (oferta dotyczy małych i średnich przedsiębiorstw) mogą ubiegać się o dofinansowanie inwestycji w ramach Poddziałania 2.2.1 „Wsparcie dla przedsiębiorstw dokonujących nowych inwestycji”, Sektorowego Programu Operacyjnego „Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw”. Wsparcie może sięgać nawet 70 proc. kosztów kwalifikowanych inwestycji. Kwota dofinansowania nie może być mniejsza niż 500 tys. zł i nie może być wyższa niż 15 mln euro.
     Wnioski można składać w Regionalnej Instytucji Finansującej znajdującej się przy Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Olsztynie. Termin ich przyjmowania upływa 15 stycznia 2007 r. o godz. 15.
     Dla elbląskich przedsiębiorców, którzy są zainteresowani składaniem wniosków, Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego w Olsztynie wraz z Regionalnym Systemem Wspierania Innowacji organizują spotkanie informacyjne. Odbędzie się ono 18 grudnia w sali kominkowej Hotelu Młyn przy ul. Kościuszki 132. Początek o godz. 10.45. Szczegółowe informacje na temat spotkania można uzyskać w Powiatowym Punkcie Kontaktowym RSWI, przy ul. Bema 54 w Elblągu, tel/fax 055 235 95 63, e-mail: elblag_m@rswi-olsztyn.pl.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama