UWAGA!

Pieniądze są do wzięcia

Elbląg, Waldemar Zimnoch
Waldemar Zimnoch

880 tysięcy zł - taką kwotą dysponuje elbląski Urząd Miejski na tworzenie miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych.

Pieniądze - do wykorzystania jeszcze w tym roku - pochodzą z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Są przeznaczone na rozpoczęcie działalności gospodarczej przez niepełnosprawnego lub na utworzenie przez przedsiębiorcę miejsca pracy dla osoby niesprawnej.
     - Tych pieniędzy jest naprawdę sporo, więc zachęcam osoby niepełnosprawne, by pomyślały o utworzeniu dla siebie miejsca pracy i zachęcam pracodawców, by utworzyli lub dostosowali miejsca pracy dla niepełnosprawnych - powiedział Waldemar Zimnoch, kierownik Referatu Zdrowia w Urzędzie Miejskim w Elblągu. - Zapraszam do referatu, gdzie udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.
     Niepełnosprawni mogą w ten sposób ubiegać się o pożyczkę, natomiast przedsiębiorcy za stworzenie lub dostosowanie miejsca pracy otrzymają zwrot poniesionych kosztów. Dotąd pracodawcy otrzymywali refundację pensji zatrudnionego bezrobotnego, teraz otrzymają tylko jednorazowy zwrot kosztów. Waldemar Zimnoch dodał, że w ciągu ostatnich lat pożyczki z PFRON cieszyły się dużym powodzeniem.
J
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • I tak do końca roku nie wydadzą tych pieniedzy i przepadną a swoja drogą to pan W.Z potrafi sie ustawić????Już nie V-ce Dyr.WSZ d/s administracyjnych ale zawsze Kierownik w U.M
 • tak pieniadze są bo widać ,ze budowa pana Z na oś. dziekczynienia się mocno ruszyła.
 • A tak aby nie było wątpliwości - gdzie zeznanie majątkowe ? jak bedzie to się nie będzie podejrzanym o jakieś sdzacher - macher!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  studiujący(2003-10-26)
 • A dla rodzin zastępczych kasa jest???????????????????
 • Wstydź się internauto !!! Znam Pana Waldemara o wielu lat. To bardzo uczciwy człowiek. Był zbyt mądry dla pielęgniarki z WSzZ. Dlatego musiał odejść...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Krystyna W.(2003-10-28)
 • Wstydź się za to , że osądzasz na fotum publicznym osobę , która swoją postawą nie mogła Ciebie nigdy obrazić. A może nawet stanęła w Twojej obronie i stąd to rozgoryczenie? Dom , który stoi na osiedlu Wdzięczności Pacjentów tak Cię razi , chyba tylko dlatego , że jest niewykończony. Popatrz na inne , stoją jak pałace od wielu lat, ich mieszkańcy mają się dobrze i Ty Im nie ubliżasz. Jak łatwo plunąć i uderzyć w twarz , a teraz żeby to wszystko odwołać to niczego nie zmieni , wszyscy pamiętać będą tylko "błoto"!!! Prosiłąbym Ciebie Internauto abyś to odwołał .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Marzena(2003-11-03)
 • Najłatwiej jest krytykowac i oceniać ludzi.Nie róbmy tego zbyt pochopnie!Włóżmy choć minimalny trud w poznanie osoby,o której tak łatwo nam mówić złe słowa.Z pewnościa sami nie chcielibyśmy być bezpodstawnie oskarżani więc radzę zastanowić się zanim coś sie uczyni ponieważ przez taką bezmyślność można kogoś bardzo skrzywdzić!Nie mierzcie wszystkich tą samą miarą!Choć trudno w to uwierzyć, w dzisiejszych czasach są ludzie, którzy chcą zrobić coś dobrego z myślą o innych nie szukając w tym korzyści. Chciałabym,aby było więcej takich ludzi!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Izabela(2003-11-04)
 • Skąd tyle jadu , małpiej złośliwości. Czy wszystko co wiąże się z publicznym groszem, to przekręty i malwersacje? Tak się składa, że Waldek jest mi znany od lat, i to co osiągnął w życiu to przysłowiowy pot i znój jak też i stary fiat125 . Bądź odporny na tego typu "wypowiedzi".
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Krzysztof N.(2003-11-06)
Reklama