UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @jank-nim to się jakoś uladzi ( po jakiemu to uladzi?), minie kolejna dekada a inflacja i tak pozostanie. Tu nie trzeba być czarnowidzem, fakt jest faktem że inwestycja nigdy nie miała zarabiać, zarobić to mieli jej inicjatorzy co na początku pomachali sztychówkami. Ileż to to było mącenia we łbach ciemnego luda, koszty 800 milionów, 200 ton bursztynu i uncja złota z bransolety Hermenegildy co ją onegdaj zgubiła. W połączeniu z nowoczesną elektrownią w Ostrołęce, karami za Turów, stępkę promu w Szczecinie- to nogi się uginają gdy się uświadomi że to wszystko właśnie spowodowało tę błahą dla ciebie inflację..
  • @.,., - Miało być uładzi, ot, zwykła literówka, po co się czepiać. A co do licznych błędów i niekompetencji rządzącej partii to naprawdę trzeba by być oderwanym od realiów, by tego nie dostrzegać- też to widzę i odnoszę się krytycznie. Ale wg mnie na inflację wpłynęły też czynniki obiektywne i myślę, że, o ile konflikt zbrojny nie będzie eskalował to sytuacja się z czasem unormuje. Taką mam naturę, że nie lubię się martwić na zapas, i tyle. Hashtagi: #Bo
Reklama