UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Polska pięknieje

Elbląg, Polska pięknieje

W poniedziałek (4 stycznia) ruszyła trzecia edycja konkursu „Polska pięknieje – 7 cudów Funduszy Europejskich”. Celem przedsięwzięcia jest wyłonienie najlepszych projektów unijnych, których realizacja przyczyniła się do podniesienia atrakcyjności turystycznej i kulturalnej Polski.

W organizowanym przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego konkursie „Polska pięknieje – 7 cudów Funduszy Europejskich” udział mogą wziąć beneficjenci Funduszy Europejskich, którzy w okresie od 2004 r. do stycznia 2010 r. zrealizowali projekty turystyczne i rewitalizacyjne współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego i Funduszu Spójności. Do konkursu mogą stanąć także ci projektodawcy, którzy wzięli udział w poprzednich edycjach. Nie można jednak zgłosić do konkursu tych samych projektów, które w poprzedniej edycji otrzymały nagrodę główną w poszczególnych kategoriach.
       Zwycięzcy zostaną wybrani w siedmiu kategoriach:
       1. Rewitalizacja (obszary miejskie, poprzemysłowe i powojskowe, przestrzeń użytkowa),
       2. Zabytek,
       3. Produkt promocyjny (np. wydawnictwo, portal, kampania promocyjna),
       4. Obiekt turystyczny (np. hotel, restauracja, muzeum, centrum kongresowe),
       5. Turystyka aktywna (np. ścieżki rowerowe, szlaki wodne, szlaki turystyczne, parki rekreacyjne, obiekty sportowo-rekreacyjne),
       6. Turystyka transgraniczna i międzynarodowa,
       7. Obszary wiejskie (np. agroturystyka, usługi turystyczne, rewitalizacja wsi).
      
       Lista laureatów konkursu zostanie uroczyście ogłoszona podczas gali towarzyszącej III Forum Funduszy Europejskich 7-8 maja 2010 r. Główną nagrodą w konkursie jest statuetka „Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich”, tablica pamiątkowa oraz dyplom. Ponadto zarówno laureaci, jak i nominowani zostaną objęci kampanią promocyjną, która obejmie: wydawnictwa albumowe, filmy wideo, serwisy informacyjne na stronach internetowych.
       Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.polskapieknieje.gov.pl i odesłać go wraz z materiałami ilustrującymi projekt (zdjęcia – maksymalnie 10 sztuk, filmy, publikacje, prezentacje itp.), pocztą tradycyjną oraz elektroniczną na adres: Biuro Konkursu „Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich”, ul. Mickiewicza 3/10, 60-833 Poznań; e-mail: konkurs@smartlink.pl.
       Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 lutego 2010 r.
      
       Źródło: Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
      
      
mk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama