UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Puknijcie się w głowy w tym um ratuszu. Port w Elblągu tylko państwowy będzie prosperował. Wasza zawziętość na pis doprowadzi Elbląg do upadku.
  • Potęga o porcie to mrzonki i karmienie ludzi populizmem. Ech kiedy sie to wreszcie skończy. Tylko podwyżki i podwyżki, inflacja jak biedny jest biedniejszy tak bogaty, bogatszy.
  • Prezydencie modernizuj stadion oraz basen przy Spacerowej. Port tylko państwowy. Jezeli będzie miasta. , to katastrofa. Będzie wyglądał jak stadion i basen.
  • Dokładnie nie dziwię się PiS owi że nie chcę im dawać pieniędzy na port skoro tak na niego szczekają. Czuję że zamiast 4 portu Rzeczypospolitej będziemy mieli figę z makiem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    37
    30
    TeofilSkorupa(2023-03-03)
  • @TeofilSkorupa - Ty już masz miskę z ryżem. Kogo dziś stac na figi i mak?
  • Tylko powinien być państwowy bo mądruś jakiś ograbi. typu wróbelek czy lisek..
  • @TeofilSkorupa - Lata nam ten port koło pręta. Wolelibyśmy inflację na poziomie 0,9% lub 0,0% z lat 2013 2014.O deflacji nie marzę nawet.
  • @TeofilSkorupa - PiS nie ma żadnych pieniędzy. Ma je rząd i dokonuje dystrybucji pieniędzy jakie wpłacamy my podatnicy do budżetu. To jaki jest problem ? Głos oddany na PiS to głos zmarnowany w nachodzących wyborach. Bo nikt z szarych obywateli nie ma szans na kokosy w spółkach państwowych albo pieniążki na fundacje.
  • Coś takiego, no to się dowiedziałem, że jak rząd jaki rządzi to ma ludzi w spółkach, za to szary obywatel w spólkach nie jest i dlatego głos w wyborach zmarnowany. To może wrzuć taką inicjatywe - kokosy dla wszystkich ? Niejednemu się spodoba.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    Bazyli(2023-03-03)
  • Obecnie NAJDROŻSZY rząd w historii dokonuje dystrybucji pieniędzy z długu, który radośnie rośnie jak na drożdżach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    19
    GłębokaMyśl(2023-03-03)
  • Państwowe spółki. Zdecydowanie lepsi byłby: Mąż Jadwigi Emilewicz - Orlen Córka posła Cymańskiego - Energa Syn posła Kazimierza Smolińskiego - Energa Brat posłanki Małgorzaty Golińskiej - Energa Szwagierka Jacka Sasina - Port Lotniczy Lublin Żona posła Krzysztofa Sobolewskiego - r n: Pekao, Anwil, lotnisko Goleniów, KGHM, Orlen Paliwa Partnerka europosła Dominika Tarczyńskiego - r n spółki zajmującej się produkcją maszyn pneumatycznych Syn europosła Ryszarda Czarneckiego - Polska Grupa Zbrojeniowa Żona europosła Czarneckiego - Armatura Kraków, spółka grupy PZU Kuzynka Mateusza Morawieckiego - PGE Baltica
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    15
    GłębokaMyśl(2023-03-03)
  • @GłębokaMyśl - Gleboka Myslo Kochana! No i niech se sa. Mnie na emeryturze zyje sie zdecydowanie lepiej niz za lewackiego Rudego I jemu podobnych. Zreszta zawsze kazda wladza obstawia sie swoimi tak bylo zawsze. Przypomnij sobie jak bylo za komuny, za Walesy, Kwacha, Bronka. Ja gdybym byl dyr. firmly tez obstawialbym swoimi. Pozdro Garbusiarz cyklista lat 76
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Zbyszek 1(2023-03-03)
  • @Zbyszek 1 - "Mnie na emeryturze żyje się zdecydowanie lepiej niż za lewackiego Rudego I jemu podobnych" - Fajnie, tylko pomyśl jak żyją ci, którzy na te dodatki, 13,14,itp, u takich jak Ty zasuwać za grosze muszą. Wykupienie sobie przez PIS elektoratu za publiczne pieniądze uzyskanych za ciężką pracę też przeciwników tego samego cwaniackiego PIS nazywamy oszustwem i powinno być karalne. Za taki gest, ten rząd powinien odpowiadać karnie. Może przyjdą czasy, ze oddasz to co niesłusznie dostałeś tylko za wybory.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    13
    ­­­­­­Np.(2023-03-04)
  • @Zbyszek 1 - Szanowny Zbigniewie, to nie jest obstawianie się swoimi tylko ustawianie swoich na dobrze płatnych stanowiskach, na których nic nie robią poza braniem forsy. No cóż tobie być może żyje się lepiej jednak GM płaciła około 1600 zł ZUSu. A teraz jest to łącznie nieco ponad 3400 zł... a świadczenia z tego tytułu jak nie było tak nie ma i nie będzie. GM zna przypadki jeszcze radośniejszego "dojenia" uczciwych podatników z forsy... ona sama jest w środku stawki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    GłębokaMyśl(2023-03-04)
  • To prawda.
  • @GłębokaMyśl - za pomówienia nie wiesz jak jest to nie pisz.
  • W d..mam ich ankiety, gdzie jest rada miejska?Tylko na papierku, to w większości klientela, która wykonuje skrupulatnie polecenia seniora.
Reklama