UWAGA!

Powstanie kolejna fabryka mebli

 Elbląg, Firma Meble Wójcik sp. z o.o. jest liderem, jeśli chodzi o inwestycje w Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej
Firma Meble Wójcik sp. z o.o. jest liderem, jeśli chodzi o inwestycje w Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (fot. MS, arch. portEl)

W Elblągu przy ul. Mazurskiej powstanie kolejna hala produkcyjno-magazynowa oraz hala magazynowo-logistyczna firmy Meble Wójcik . Obie zostaną wyposażone w zautomatyzowane i innowacyjne linie do produkcji mebli oraz do obsługi magazynu. Powstanie co najmniej 120 nowych miejsc pracy. Dziś (25 sierpnia) Zarząd Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej wydał firmie Meble Wójcik sp. z o.o. zezwolenie na prowadzenie tam działalności gospodarczej.

Podpisana dziś zgoda zawiera zapisy dotyczące inwestycji wartej co najmniej 50 mln zł Meble Wójcik sp. z o.o. deklaruje zwiększenie dotychczasowego zatrudnienia o minimum 120 ludzi i utrzymanie liczby pracowników na poziomie 1430 osób. Projekt będzie realizowany w Elblągu na nieruchomościach o powierzchni 5,3718 ha.
       Inwestycja będzie polegać na budowie hali produkcyjno-magazynowej oraz hali magazynowo-logistycznej. Zaplanowane jest także wyposażenie hal w zautomatyzowane i innowacyjne linie do produkcji mebli oraz do obsługi magazynu. Firma zamierza również rozbudować istniejący system informatyczny, dostosowując możliwości produkcji mebli do indywidualnych potrzeb klientów.
       Meble Wójcik sp. z o.o. działa na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej od 2006 r., a podpisane dziś zezwolenie jest ósmą decyzją o realizacji inwestycji w granicach Strefy.
      
       Źródło: www.wmsse.com.pl
      
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama