UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Praca czeka na młodych

2017-04-25
Aktualizowany 2017-06-27 13:00
 
Elbląg, Praca czeka na młodych

Masz od 15 do 29 lat, szukasz pracy, chciałabyś (chciałbyś) się przekwalifikować? Takie możliwości daje płatny staż, do którego kandydatów poszukuje Elbląska Izba Gospodarcza. Zostało jeszcze kilka miejsc.

- Pozyskaliśmy fundusze unijne na szkolenie młodych osób, które mają problem ze znalezieniem odpowiedniej pracy. Kandydaci muszą mieć między 15 a 29 lat, nie mogą uczyć się w systemie dziennym. Oferujemy odpowiednie przeszkolenie i trzymiesięczny płatny staż u wybranych pracodawców. Po stażu jest o wiele większa szansa na znalezienie w danej firmie pracy – mówi Krzysztof Ciuła, prezes Elbląskiej Izby Gospodarczej.
       Projekt przewiduje 60 miejsc dla praktykantów, do wykorzystania pozostało jeszcze kilkanaście: 11 dla kobiet i jedno dla mężczyzny. - W projekcie założono parytet – po 30 miejsc dla kobiet i mężczyzn – wyjaśnia Krzysztof Ciuła. - Poszukiwane są osoby, które mogłyby pracować po stażu w danej firmie w tak zwanych zawodach deficytowych. Każdy z kandydatów przed rozpoczęciem stażu przejdzie rozmowę z doradcą zawodowym, by określić, jakie ma predyspozycje. Każdy też przejdzie szkolenie przygotowawcze, po którym rozpocznie się trzymiesięczny staż. Za każdy miesiąc stażysta otrzymuje 1400 złotych na rękę. Po takiej praktyce rosną szanse danej osoby na zatrudnienie w danej firmie.
       Więcej informacji na temat tego projektu można uzyskać mailowo: elblag@rgip.pl lub telefonicznie pod nr 536 907 483 lub 690 900 440. 
      
      
      
----------------tekst sponsorowany-----------------
 
 
red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama