UWAGA!

Praca w prowincji Huelva

W Młodzieżowym Biurze Pracy w Elblągu czekają oferty pracy w hiszpańskiej prowincji Huelva - w rolnictwie. Nad bezpieczeństwem polskich pracowników czuwać mają hiszpańskie organizacje producentów rolnych, hiszpańska inspekcja pracy oraz instytucje konsularne Polski i Hiszpanii. Termin rekrutacji upływa 10 marca.

22 lutego zostało podpisane porozumienie pomiędzy Ochotniczymi Hufcami Pracy i Ambasadą Królestwa Hiszpanii w Polsce oraz stowarzyszeniami producentów rolnych, mające na celu zatrudnienie polskich pracowników przy pracach sezonowych w hiszpańskim rolnictwie.
     Porozumienie przewiduje darmowe zakwaterowanie w pokojach czteroosobowych, zaopatrzonych w podstawowe media z wyjątkiem gazu, w który należy zaopatrzyć się na miejscu (koszt - 12,35 euro). Określony jest również termin pobytu - minimum dwa miesiące, umowa o pracę, bezpłatną pomoc medyczną, zakres wykonywanych prac, wynagrodzenie -33,9 euro brutto dziennie, czas pracy - sześć dni w tygodniu po 6,5 godziny dziennie oraz możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.
     Gwarancją bezpieczeństwa oferty jest ciągła obecność na miejscu tłumacza a także możliwość oględzin warunków pobytu polskich pracowników przez pracownika z komendy głównej OHP. Daje je także kuratela hiszpańskich organizacji producentów rolnych, hiszpańskiej inspekcji pracy oraz instytucji konsularnych Polski i Hiszpanii. Wszystkie specyficzne gwarancje mają na celu ochronę beneficjentów przed nieprzewidywalnymi sytuacjami lub kaprysami hiszpańskich pracodawców.
     Porozumienie zawarte przez OHP kładzie główny nacisk na bezpieczeństwo polskich pracowników. Ma to na celu wykluczenie powstania patologicznych i szkodliwych sytuacji, tak ostatnio nagłośnionych w mediach.
     Osoby zainteresowane tą ofertą, zwłaszcza kobiety w wieku od 20 do 40 lat, powinny się zgłaszać do Młodzieżowego Biura Pracy w Elblągu, ul. Obrońców Pokoju 40, pokój 28. Termin rekrutacji upływa 10 marca.
     
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Autorze artykulu, ile espaniole placa??
 • LK - czytaj uważnie! "wynagrodzenie -33,9 euro brutto dziennie, czas pracy - sześć dni w tygodniu po 6,5 godziny dziennie oraz możliwość pracy w godzinach nadliczbowych."
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Zomber(2007-03-01)
 • to po doliczeniu podatku, jedzienia wyjdzie , ze ludzie beda tyrac za frajer :) juz lepiej mozna zarobic w polsce w wawie i z gwarancjami bezpieczenstwa. Szukaja naiwnych
 • Przed (!!!!) wyjazdem przeczytać wpisy z forum: www.hiszpanski.ang.pl I nie pisać później, że się nie wiedziało....
 • Jeszcze raz: www.hiszpanski.ang.pl
 • A ja byłam w Hiszpanii w pracy, zbierałam truskawki w firmie EL BOLLO i wcale nie narzekam, warunki mieszakniowe były bardzo dobre choć płaca troszkę za niska ale za trzy miesiace pracy bo od 17 marca do 17 czerwca do domui przywiozłam 9000zł , nie są to kokosy chociaż więcej niż zarobiłabym tu w Elblągu. Jedynym minusem była tam jedna polka- stara fajansiara- Baśka- szef ją ***** i zawsze Nas do niego kablowała jak się czasami obijałysmy w pracy ale ogólnie było w porządku. No i na marokańców trzeba było uważać bo to dziwni i niebezpieczni ludzie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Truskawka(2007-03-01)
Reklama