UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński @Pan Tadeusz. - I dlatego słowem nie wspomniałem o żadnych podwyżkach, Panie Tadeuszu najmilejszy;) Ja bym do tego jeszcze dodał kilka rzeczy, jak np. nieudolnie skonstruowany i całkowicie nieefektywny rozkład jazdy, beznadziejnie pomyślany ruch na miejskich arteriach (brak np. "zielonej fali" dla tramwajów, choć infrastruktura jest) czy zbędna i podnosząca koszty funkcjonowania miejskiego transportu mnogość spółek transportowych w mieście. Podwyżki nie są potrzebne, wystarczy tylko pomyśleć. Jednak irytuje mnie (najłagodniej mówiąc) hipokryzja załganych radnych PiS, którzy najpierw złośliwie i typowo kampanijnie odbierają pieniądze tramwajom, a potem faryzejsko produkują się w mediach, jak to oni ubolewają nad tramwajarską, robociarską niedolą. Fałszywcy zwykli i hipokryci, ot co. Hashtagi: #PiSkasta,#hipokryci,#TePremieNamSieNalezaly
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    5
    RobertKoliński(2019-09-26)
  • Ale pasazer codzienny tak jak ja docenia, ze moze jechac na ulgowym po calym Elblagu jak ma przy sobie dowod rejestracyjny, czyli zasluga PIS, a klnie pod nosem jak mu prezydent zabral spod nosa trawaj nr 4 czy 5 i musi 20 minut tluc sie ze Stoczniowej nad Jar tramwajem nr 1. Takie sa realia. Pan tez chwalil dzis przeciez pis?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Pan Tadeusz. (2019-09-26)
  • RobertKoliński @Pan Tadeusz. - Nie żadne "chwaliłem PiS", tylko wspólnie krytykowaliśmy tow. Balcerowicza - destruktora światów; to jest jednak dość zasadnicza różnica;) Hashtagi: #KapitalizmKanibalizm,#NiewidzialnaRekaKradnie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    RobertKoliński(2019-09-26)
Reklama