UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński @Pan Tadeusz. - Jakieś bajania sandałowego drzewa, zapewne sfrustrowanych neoliberałów, którym wczoraj nieco zaszedłem za skórę w/s elbląskich kapitalistów-wyzyskiwaczy;) To, że niektóre rozwiązania pro-społeczne wprowadzone (czy w większości raczej - zadeklarowane;) przez PiS są w mojej ocenie słuszne i potrzebne, to nie znaczy jeszcze, że zapomniałem o zamordyzmie, mizoginii, złodziejstwie czy popieraniu brunatnego faszyzmu przez tę formację. Jeśli śledzi Pan uważniej moje komentarze, to zapewne Pan wie, że ja nie popieram ani jednej, ani drugiej strony klerykalnego, konserwatywnego i rzekomo skonfliktowanego duopolu PO-PiS - wszak dość często powtarzam dla przypomnienia, że PiS-PO to jedno zło!:) Hashtagi: #lewica,#praca,#placa,#postep,#PiSPOjednoZlo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    RobertKoliński(2019-09-26)
  • To wez pan zorganizuj referendum tak jak niegdys pan Falkiewicz, bo to miasto upada, konieczna jest zmiana natychmiast.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Pan Tadeusz. (2019-09-26)
  • RobertKoliński @Pan Tadeusz. - Wie Pan, już mi to nawet proponowano niedawno, ale ja zapytam - tak jak zapytałem wtedy tych proponujących - a jaki macie pomysł na kandydaturę alternatywną dla obecnej ekipy? Bo ci, którzy by takiej zmiany na gwałt chcieli, to moim zdaniem kompletnie się do tej roboty nie nadają, ci zaś, którzy uważam, że nadawaliby się, to z kolei nie chcą w "brudnej polityce" (ich słowa;) się babrać - no i mamy klasyczny klops;) PS. Poza tym, jak Pan wie, ja w chwili obecnej mam - do 13 października co najmniej - całkiem sporo zajęć i takie nawoływanie przeze mnie do referendum zostałoby odczytane jako tania zagrywka w kampanii wyborczej, a ja tanich chwytów pod publiczkę nie lubię. Wolę skupić się na jednym, co uważam może naprawdę uczynić różnicę nam wszystkim - i tego się trzymam;) Hashtagi: #lewica,#praca,#placa,#godnosc,#konsekwencja
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    RobertKoliński(2019-09-26)
  • @Pan Tadeusz. - Kur*a!! Byle idio*a krzyczy, REFERENDUM. To Ja się pytam, referendum i co dalej? Myślicie, że referendum i odwołanie obecnego prezydenta to lekarstwo? Że przyjdzie nowy, powstawia swoich na stołki i wyczaruje w budżecie miasta dodatkowe miliony? Skąd? Prowadzona polityka obecnie rządzącej partii w sejmie, zrobiła Wam wodę z mózgu, siano albo jeszcze gorzej, bo uważacie, że jak nie ma kasy to zaraz się znajdzie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Ploterek(2019-09-27)
  • @Ploterek - świeta prawda
Reklama