UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • .. .wór do jeziora z wymienionym tam Panem Prezydentem Wroblewskim to groźba karalna z pozbawieniem go życia. .. Drogi Portelu prosze o zgloszenie tej groźby karalnej do prokuratury elblaskiej. Nie ma zgody aby na waszych stronach grożono smiercią, utopieniem Panu Prezydentowi!!!!!
  • RobertKoliński Portel cenzuruje tylko komentarze anty-neoliberalne i anty-POwskie - bluzgi, hejt, groźby karalne, pomówienia etc. nie zaliczają się do tej kategorii, na nich wciąż można klik-zarobić; Hashtagi: #etyka, #hejt, #piniondz, #KapitalizmKanibalizm
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    11
    RobertKoliński(2020-12-09)
  • @RobertKoliński - takie tresci są niedopuszczalne. .. Pan Prezydent Gdańska przez taki hejt został zamordowany. ..
  • RobertKoliński Ja o tym wiem, internaut(k)a o tym wie - i podejrzewam, że Redakcja też w głębi resztek swego neoliberalnego sumienia ma tę śladową świadomość, ale jednak pęd do kasy u neoliberała przysłania i tłumi wszelkie inne funkcje życiowe, więc mamy Polskę, media i całą resztę od 31 lat, jakie mamy:) Hashtagi: #LivinLaVidaLoca
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    8
    RobertKoliński(2020-12-09)
  • Mam nadzieję, że twoim wezwaniem do popełnienia zbrodni zajmie się prokuratura.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    aaaazzzz(2020-12-10)
Reklama