UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To jest ten bezpartyjny prezydent, który jeszcze niedawno oskarżał jakiegoś tam radnego o prowadzenie gierek partyjnych? Szkoda, ze takiej weny i energii zabrakło, gdy rząd ogłosił program Kolej+ czy Mosty dla regionów. Jak dają kasę to siedzą cicho i udają, ze nie ma tematu, jak nie dają źle :)Byle tylko dać prztyczka w nos przeciwnikom politycznym w imię rozgrywek partyjnych… bezpartyjnego prezydenta :)Ci ludzie wolą się komunikować z jakimiś urzędnikami unijnymi, których nawet my nie wybieramy, niż z naszym rządem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    5
    Do_pomorskiego(2020-12-09)
  • RobertKoliński @Do_pomorskiego - Ale np. ja tego nie-rządu też nie wybierałem i się z większością jego anty-polskich i anty-ludzkich decyzji nie zgadzam, ani z tymi nawet-słabo-polskojęzycznymi obywatelami bez rozumu tam piastującymi funkcję nie identyfikuję, w przeciwieństwie do większości decyzji unijnych, które ociekają RiGCz-em - i co teraz?:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    10
    RobertKoliński(2020-12-09)
  • @RobertKoliński - Proszę o wyjaśnienie wszystkim co to jest demokracja, bo ja nie głosowałem na ten rząd ale większość tak. To znaczy ze ten rząd to RZĄD POLSKI
  • @RobertKoliński - To nie było do ciebie. Nie schlebiaj sobie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Do_pomorskiego(2020-12-10)
Reklama