UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Platforma obywatelska to się chyba przed niczym nie cofnie, aby odsunąć PiS od władzy. PiS i tak wygra wybory w 2023 roku. Sondaże pokazują, że na PiS chce głosować 41% Polaków na Platformę Obywatelską niecałe 20%(ale jest spadek w poparciu)
  • RobertKoliński Wygra, ta, na fujarce "Alleluja!"chyba; i proszę tu nie kłamać obywatel(k)om i nie wprowadzać w błąd podając fałszywe dane, bo rzeczywistość wyborcza jednak sporo odstaje od mokrych fantazji PiSowskich czynowników:)[Sondaż United Surveys dla DGP i RMF z dn. 1.12.2020;w innym badaniu Lewica ma nawet 14%, ale to sondaż z większym marginesem błędu; trend jest jednak wyraźny:)] Hashtagi: #PiStrolle, #propaganda, #dezinformacja, #jurgielt
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    17
    RobertKoliński(2020-12-09)
  • @RobertKoliński - Pochwal się ile setnych procenta poparcia dostałeś w ostatnich wyborach !!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    0
    Buhahaha(2020-12-09)
  • @RobertKoliński - Koliński ty sam kłamiesz
  • @RobertKoliński - Ja tam myślę, że lewica w najbliższym czasie nie wygra wyborów, bo jej elektorat- ludzi wykluczonych czy biednych, albo pamiętających czasy Gierka się kurczy z roku na rok. Np. Dzisiaj wiele dzieci osób pracujących w byłych PGR-ach zdobyło wykształcenie i pracuje w dużych miastach, w korporacjach, za granicą czy mają własne firmy, dla nich już nie istnieją te problemy, bo często zarabiają powyżej średniej krajowej, wykwalifikowani robotnicy jak spawacze, monterzy, operatorzy maszyn często zarabiają sporo powyżej średniej krajowej, a lewica chce im utrudnić życie pod postacią podwyżki podatków i utrudnień w dojazdach do pracy samochodami.
  • RobertKoliński @Zen - Juści tam Wam z myśleniem Zen do twarzy! xd [słowniczek do sprawdzenia na dziś: #prekariat, #UmowyŚmieciowe, #wyzysk, #NiskiePłace, #ZapaśćMieszkaniowa, #UsługiPubliczne, #PaństwoZkartonu] Ale generalnie tak trzymać, myślenie ma przyszłość, wszak próby czynią mistrza:) Hashtagi: #lewica, #praca, #postep, #socjalizm
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    12
    RobertKoliński(2020-12-09)
  • @RobertKoliński - Ja tam Panie Robercie jeszcze nie słyszałem, żeby dobry glazurnik, elektryk czy spawacz pracował na umowie śmieciowej.
  • @RobertKoliński - A przecież lewica chce wysoko opodatkować wysokie wynagrodzenia- czyli to oznacza, że płace i tak byłyby niskie.
Reklama