UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Oczywiście że zabiera przecież z czegoś trzeba dać dzieciorobom.
  • Te dzieci ciemniaczku, będą pracowały na Twoją emeryturę I budowały ten sklÓcony kraj
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    80
    54
    Rozjemca(2021-08-20)
  • @Rozjemca - Niepracujące matki wychowują córki które też nie będą pracować. Czym skorupka za młodu. .. Ten rząd promuje patologie. Więc zastanów zanim kogoś określisz mianem ciemniaka
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    38
    19
    Marek kk(2021-08-20)
  • @Rozjemca - Dzieci prawników często zostają prawnikami, dzieci lekarzy często zostają lekarzami. Skąd taka teza że dzieci nierobów pójdą do pracy?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    36
    11
    System(2021-08-20)
  • Dziecioroby i ich dzieci pracują na takie ... jak Ty!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    21
    Zbyszek65(2021-08-20)
  • @System - A dzieci takich glupkow jak ty pewnie tym samym zostana
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    12
    Niepracujacy(2021-08-20)
  • @Zbyszek65 - Dziecioroby jak sama nazwa wskazuje utrzymują się z produkcji dzieci. Nie nazwałbym tak kogoś kto ma godność i łączy pracę z wychowaniem dzieci.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    4
    System(2021-08-20)
  • @Rozjemca - Jaka pewnośc że będą pracowały? jhaka pewność że będą pracowały i płaciły podatki w Polsce? Zadna. Jedyny pewnik to że przez 18 lat budżet będzie dojony
  • @Rozjemca - NIE będą. Będą za to kontynuować tradycje rodzinne w ', należy mi sie'itp itd oraz wyuczonym bezrobociu i dziecioróbstwie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    3
    NIE patol(2021-08-20)
  • @Rozjemca - Nie nazywaj mnie ciemniaczkiem i nie pisz że ktoś będzie pracował na moją emeryturę bo tylko się ośmieszasz pewnie jesteś jednym z tych nierobów co tylko płodzić potrafi. Teraz uważaj, mam 50 lat i w tym 35 lat pracy z ciągłością zartudnienia więc emeryturę już sobie wypracowałem nigdy nie byłem na zasiłku tak jak ty z pewnością. Do 65 lat mam jeszcze 15 więc jeżeli zdrowie pozwoli to będę miał 50 lat pracy. WIĘC NIE PISZ MI TU SKU. .. .YNU że ktoś będzie pracował na mnie. Jakbyś nie zrozumiał przeczytaj jeszcze raz. Tak pracuję od 16 roku życia w między czasie uczyłem się wieczorowo.
  • @Rozjemca - te dzieci będą robiły to samo co ich dziadkowie i ojcowie, czyli dzieci i życie na zasiłkach, pobudka o 10,piwko, luzik a wieczorem grill i piwko,
  • @Rozjemca - Zobaczysz te 💸 ja świnia 🐷 słońce. Dzieci patologii będą pracować? Hahaha.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    robixon(2021-08-20)
  • albo tarcze, albo PIT i CiT. Władza już szuka 800 mld które. .. .. wyparowały.
  • To jak z FOZZ i jak z budową autostrad na które kasę zostawił Gierek. Towarzystwo Reaganowi za embargo, za dobicie, to nawet pomnik obstalowało
  • @Rozjemca - nie wiem kto tu jest ciemniaczkiem ale niestety takie dzieci nie będą nauczone jak się wykształcić samemu i zarabiać własne pieniądze poprzez prace tylko jak rzyć na koszt "państwa'czyli mój i innych pracujących osób
  • Fizolu do roboty
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Hahahahhaa(2021-08-23)
  • Często dzieci z patologicznych rodzin chcą się wyrwać z tego kręgu, wspaniale się uczą, kończą szkoły. To dzieciaki lekarzy, prokuratorów, sędziów, prezesów mają często na wszystko wyjechane. Starzy dadzą, starzy załatwią, te dzieciaki też często chleją i ćpają albo grzeją tyłki na stołkach załatwionych przez rodziców, też patologia tylko inna.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Ja nie w temacie(2021-08-24)
  • @Rozjemca - Obawiam się, że te dzieci, tak jak ich rodzice nie będą pracowały.
Reklama