UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A co tam, dziecioroby nie robcie dzieci, a 2070 r ma nas byc przy dzisiejszym trendzie 16 mln a co tam emeryci. Darmowa sluzba zdrowia to tez rozdawnctwo, a placic jak u weteryniarza, a darmowe szkolnictwo srednie, zawodowe to tez rozdawnictwo, a placic jak w prywatnych szkolach, a straz pozarna to tez rozdawnictwo, a placic za kazda interwencje, a policja tez rozdawnictwo, a placic za kazdy przyjazd policji NP stluczki, a GOPR to tez rozdawnictwo, a placic za kazde sprowadzenie z Kasprowego, a obronnosc to tez rozdawnictwo, bo po kiego mam placic podatki, by bronic starego sasiada przeciez ja sie Sam obronie, a budowa drog I innej infrastruktory to tez rozdawnictwo, bo co mnie obchodza ludzie posiadajacych auta ja rowerem pojade bez drog itd itd itd. Rozdawnictwo w Polsce jest od czasow Mieszka, kiedy ksiaze budowal grody, sypal waly, ochranial goscince to tez mozna nazwac rozdawnictwem. Nie dajmy sie sklocic przez czerwonych neoliberalow, ktorych motto to "radz se sam"Dlatego ludzie organizuja sie w panstwo by wlasnie bylo to to, dawnictwo, a jak komus sie to nie podoba to niech osiedli sie na Saharze I tam nie bedzie placic podatkow I nie bedzie swiadkiem rozdawnictwa. Z powazaniem Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    10
    Zbyszek1(2021-08-20)
  • @Zbyszek1 - a po co nas wiecej? juz ledwo ziemia jest w stanie wyzywic tylu ludzi co jest teraz, wiecej nie trzeba im mniej tym lepiej, pomysl ze sa tu jeszcze inne stworzenia oprocz ludzi i ich kopcących blachosmrodow, chcesz tlumow? jedz do Chin, i nie wypisuj o książętach. .. .jakbym sluchal pisiora. .. bo PO przez 8 lat. .. .. minelo juz 6 lat i jest dużo gorzej. .. .
  • @Art:) - A ja wiem jedno, ze teraz mi jako staremu staruchowi zyje mi sie zdecydowanie lepiej niz za Rudego, a dodatkowo powiem CI ze pamietam jak zmarl Stalin I pani w przedszkolu kazala nam plakac, pamietam Gomolke, Gierka, Jaruzela I wierz mi mam skale porownawcza, wiem co pisze po prostu zal umierac. Garbusiarz cyklista lat 75
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    4
    Zbyszek 1(2021-08-21)
  • @Zbyszek 1 - Znalem gierka jaruzela i reszte i napiszę tak wole rudego z dwoma mieszkaniami przepisanymi na goche niz miliony premiera przepisanych zanim ujawnil ile ma. Mi jako przedsiebiorcy zyje się ciężej.
  • @Zbyszek1 - Szanowny panie, to piękny, acz rozkosznie populistyczny post. Płacenie podatków jest naszą słuszną powinnością i trudno z tym polemizować. JEDNAK ! Czas najwyższy zmienić paradygmat rozwoju. Pomysł, że przyrost naturalny wszystko załatwi należy głęboko zakopać i o nim zapomnieć. TO JEST ŚLEPA AUTOSTRADA DO PIEKŁA ! Kiedy piszemy o rozdawnictwie mamy na myśli pińset plusy, wyprawki, emerytury dla czterodzietnych, które pracą zawodową się nie splamiły. Należy im się, być może, ale wtedy te które mają emeryturę i wychowały czwóreczkę powinny dostać podwójnie. .. Socjalistyczny Populizm i Socjotechnika nie rozdaje PARTYJNYCH funduszy, rozdaje podatki uczciwych obywateli. A ostatnio wpadł na słuszny pomysł, by podnieść podatki uczciwym frajerom, bo nieudacznikom i leniwym pińset plus i inne frukta przestają wystarczać i rola przewodnia PARTII może być zagrożona. Osoby o średnich dochodach prowadzące własną działalność gospodarczą dzisiaj płacą łącznie VAT i PIT około 35 - 40 tys zł podatku przy kwocie dyspozycyjnej około 70 - 80 tys. złotych. Dzięki ładowi dorzucą przynajmniej 5 000 zł do interesu. Wydaje się panu to słusznym i sprawiedliwym. .. no to GM GRATULUJE !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    GłębokaMyśl(2021-08-23)
  • @Art:) - Jaśnie oświęcony pan premier objawił w swej obezwładniającej łaskawości, że jak przedsiębiorcy popracują więcej to im się nie pogorszy. Wiadomo, NIEDZIELA i wolne soboty są dla LENIWYCH OBIBOKÓW, pieszczochów Populizmu i Socjotechniki. .. WIWAT PARTIA ! Zbyszku 1,być może masz dzieci i wnuki. Za twoje lepsze życie zapłacą oni, nie ty, bo PARTIA wpadła na pomysł, że nie ma jutra. .. no i CARPE DIEM !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    GłębokaMyśl(2021-08-23)
  • RobertKoliński @GłębokaMyśl - Burżuazji słychać wycie - dzień się zaczął znakomicie!:)#TaxTheRich 🚩 #poezja Hashtagi: #TaxTheRich, #roszczeniowcy, #RasaPanow, #oligarchia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    RobertKoliński(2021-08-23)
  • @RobertKoliński - Mao, Lenin oraz Kim Ir Sen są z pana dumni. Saloth Sar się zastanawia. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    GłębokaMyśl(2021-08-23)
  • RobertKoliński @GłębokaMyśl - Tell me something I don't know; Hashtagi: #SocjalizmWytyczaKierunekRozwojuLudzkosci
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    RobertKoliński(2021-08-23)
Reklama