UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mieli zlikwidować umowy na czas określony i co Gawno. Na takich umowach grosze płacą. A o pieniądze muszę walczyć. Pieniądze winni wypłacać po przepracowaniu miesiąca a płacą kiedy chcą. Jestem już zmęczony ciągła walką, wyjeżdżam bo pracy w Elblągu dla mnie nie ma. Jestem z zawodu elektro. ik. Gorzej niż za komuny bo ojciec mówi że nie bylo umów zleceń a wypłata była na czas. Ach szkoda słów na to rządzenie Polską.
  • RobertKoliński Właśnie rozwiązania proponowane w Nowym Ładzie idą w kierunku maksymalnego utrudniania tzw. pracodawcom dalszego zatrudniania - wyzysku - na śmieciówkach (wszelkie np. benefity zarówno dla osób prywatnych, jak przede wszystkim firm, będą przysługiwały osobom/firmom zatrudnionym/zatrudniającym na mityczną dziś w Polsce, Umowę O Pracę), wprowadzają odpowiedzialność podatkową pracodawców za nieuczciwe zatrudnianie i np. płacę pod stołem, docelowo idą w kierunku likwidacji śmieciówek [to jest akurat nasz zarzut, jako postępowej lewicy, że w tym przedmiocie - likwidacji haniebnych umów śmieciowych - PiS ciągle zwleka i próbuje trzymać dwie sroki za ogon; to se ne da, pane Havranek; ] To tylko kilka powodów, dla których jednak warto popierać rządowy Nowy Polski Ład - dla sprawiedliwszej i nieco równiejszej Polski. #TaxTheRich 🚩 #PodatekProgresywny Hashtagi: #lewica, #praca, #placa, #postep, #RiGCz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    RobertKoliński(2021-08-21)
Reklama