UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Na 715 mln przychodów miasta: 3,75 mln opłaty za wieczyste, 14 mln podatku od nieruchomości i rolnego, 166,5 mln udziału w podatku dochodowym. Reszta przychodów to w większości to dotacje celowe np. : Dotacja ogólna na utrzymanie oświaty 155 mln, dotacja na realizację zadań własnych 4,5 mln, dotacja na programy UE 4,1 mln; 1,5mln, 8mln. Dotacje celowe na zadania bieżące 4,7mln; 1,6mln; 5,2mln; 2,1mln; 4,6 mln; 1,8 mln; 107mln; 42mln; 3,5mln; 1,2mln; Gdyby koreański lub chiński koncern ulokował w Elblągu jakąś inwestycję w ekspansji na Europę to może mielibyśmy nie 715 mln lecz 7,5 mld przychodu. To jest właśnie stołkowo-biurokratyczna mentalność, dajcie nam bo nam kasy brakuje i to wasza wina. Wybierzcie mnie podniosę miasto z upadku po chwili a co ja mogę:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    Ja nie w temacie(2021-08-24)
  • @Ja nie w temacie - A taki port, komunalny gdzie sa przychody portu?
  • @gosc. - PME Sp. z o. o. to stała pozycja w wydatkach budżetu. 100 000 zł rocznie miasto dopłaca do złotego interesu portowego. Teraz ojczyzna dorzuciła 2 800 000 000 zł na epicką dewastację zwaną kaczym dołem i już możemy liczyć forsę jaką będzie przynosić ta cudowna kura, która tyle lat mogła znosić złote jaja. .. ale nie mogła. .. ale nareszcie będzie mogła. .. no chyba, że nie będzie chętnych do podejmowania wyzwań typu najtrudniejsze nawigacyjnie wejście w Europie do malutkiego portu czyli przerośniętego parkingu dla tirów. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    GłębokaMyśl(2021-08-24)
Reklama