UWAGA!

Program Stypendialny Contact

Elbląg, Program Stypendialny Contact

Agencja Reklamowa Contact w Elblągu zaproponowała studentom PWSZ udział w konkursie na kampanię reklamową nowego produktu. Konkurs został ogłoszony dziś (1 marca). Autor zwycięskiej kampanii zostanie stypendystą Agencji Reklamowej Contact.

Program Stypendialny Agencji Reklamowej Contact to kolejna szansa dla studentów PWSZ w Elblągu, nie tylko, aby zdobyć doświadczenie i zarobić swoje pierwsze pieniądze, ale przede wszystkim, aby rozpocząć swoją karierę zawodową oraz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.
     Agencja ufundowała roczne stypendium w wysokości 500 zł miesięcznie lub po 300 zł miesięcznie w przypadku, gdy autorami projektu będą dwie osoby. Stypendysta przez rok będzie współpracował z Agencją Reklamową Contact przez 40 godzin w każdym miesiącu. Pozwoli mu to zapoznać się z pracą w agencji reklamowej, gdzie będzie uczestniczył m.in. w tworzeniu i realizowaniu projektów reklamowych. Agencja zapewni studentom także rozwój poprzez różnego rodzaju szkolenia.
     Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu objął patronatem konkurs oraz program stypendialny.
     - Zachęcam wszystkich studentów PWSZ do podjęcia wyzwania. Wygrana to szansa na poprawę finansów własnych, zdobycie doświadczenia zawodowego i w efekcie pracy. Pracy, w której można realizować swoje pasje w myśl powiedzenia „Rób to, co lubisz, a nie będziesz musiał pracować” - mówi prof. Zbigniew Walczyk, rektor PWSZ w Elblągu. - Zachęcam inne elbląskie firmy do podobnych inicjatyw. To doskonała okazja, aby zatrzymać w mieście najzdolniejszych studentów oraz wyszkolić sobie wartościowych pracowników
     Szczegóły można znaleźć na stronie http://www.stypendium.arcontact.pl
     
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • widać jak ciężko dziś o dibrego pracownika
 • czegóły na stronie www.stypendium.arcontact.pl
 • No pomysł piękny ale ja widze to troszkę inaczej. Konkurs wygra dobry grafik, dostanie 500zł miesięcznie. W ramach odpracowania 40 godzin zrobi od 4 do 8 projektów graficznych np. design www, ulotka, plakat, folder itp. Normalnie pracując za każdy taki projekt dostałby średnio ok. 300zł. W przypadku 4 projektów to 1200 zł. Od tego odliczamy 500zł stypendium i CM ma 700zł do przodu. Mało tego - nie musi gościa zatrudniać, płacić ZUSu i podatków. EXTRA POMYSŁ :) Zwłaszcza, że dziś brak dobrych pracowników... Brawo dla Kaczora
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Dragon(2007-03-01)
 • Myślę, że nawet zdolny student nie umie wszystkiego od razu i jest to też szansa na zdobycie praktyki. Mam wrażenie, że młodzi ludzie chca wszystko od razu i za wielką kasę. Trochę pokory. Nie mówię tu oczywiście o wybitnych jednostkach. Te i tak nie zostaną w małych elbląskich firmach. Ich pochłonie korporacja (po latach docenia się małe, lokalne firmy) lub założą własne firmy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zjadacz(2007-03-01)
 • Drrago ty chyba nie przeczytałeś dokładnie tego artykułu, bo stypendium przyznawane jest na rok czyli 12*500 zł czyli 6.000 zł
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  studnet IIS(2007-03-01)
 • Drogi "Dragonie" kilka razy i tak do bólu, przeczytaj co napisał Wyjadacz. Etatowemu grafikowi będziesz płacił te 1200/1600 czy inną X kwotę, który ma za sobą pokaźny bagaż doświadczenia (oraz potrafi doskonale radzić sobie z każdego rodzaju grafiką od WWW po DTP) i tyle samo zapłacisz osobie która bez żadnego doświadczenia przychodzi i zaczyna "rysować" ? W takim razie nie chodzi już tutaj o "złoty interes", a o samo podejście do tego jacy ludzie u Pana pracowali/pracują/będą pracować.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  killThatBots(2007-03-01)
 • Zjadacz ma racje, praca agencji reklamowej niestety to nie tylko robienie ciekawych projektów, trzeba pamiętać ze tam pracuje sie pod gusta klientów a tego trzeba sie nauczyć . Klienci jacy tacy sa i nie zawsze wezmą ciekawe projekty, wiec takie praktyki naucza młodych grafików trochę, poza tym jedno to wymysleć a drugie tak zrobić aby nadawało sie do produkcji (patrz poligrafia)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Zenon Wszechwiedzący(2007-03-01)
 • no prosze jednak i w elblazkowie jest kilka osob znajacych oglednie temat pracy dtp i grafika. A tak swoja droga osoba, ktora trzaska dtp, grafike i jeszcze bawi sie stronami to dopiero omnibus reklamowy :))))) Starzy mistrzowie zawsze mowili - rob jedna specjalizacje ale rob ja doskonale.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  detepowiec(2007-03-01)
 • oczywiście ze można mieć jedna specjalność i być w niej prawie doskonałym, ale trzeba realnie spojrzeć na zagadnienie elbląskie firmy nie są tak zasobne aby pozowlić sobie na tak duża liczbę prcowników wiec silą rzeczy biedni graficy cierpią tutaj troszkę.... :(
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Zenon Wszechwiedzący(2007-03-01)
 • Nie neguje tego pomysłu- jest OK. Co do doświadczenia grafika to wiadomo, że to jest najważniejsze. Ale jak ktoś ma talent i dopiero zaczyna prace w tym kierunku to pokierowanie już dużo łatwiejsze, bo przed rozpoczęciem jakiegokolwiek projektu daje się wytyczne, o których początkujący nie wie. Zawsze w takiej agencji jest doświadczony grafik i dostosowanie gotowego projektu zajmie mu mniej czasu niż cały projekt. Najwięcej czasu zajmuje pomysł, koncepcja - realizacja znacznie mniej. Druga sprawa to wszechstronność. Wiadomo, że inaczej robi się grafikę pod stronę internetową, a inaczej pod DTP. W jednym i drugim przypadku jest to jednak grafika użytkowa. Znam wielu grafików (a w zasadzie artystów), którzy potrafią pięknie malować, szkicować itp. a nie zrobią grafy użytkowej - i to trzeba rozgraniczyć. W Elblągu ciężko znaleźć dobrego grafika, bo albo pracują za dobre pieniądze i nie chcą zmienić pracy albo po prostu wyjechali. Ten konkurs to świetny pomysł - swoista kuźnia dobrych pracowników. Pierwowzorem podobnej inicjatywy jest nasz rodzimy inkubator Informatyczny. Niby ma dawać szanse dla młodych, zdolnych studentów do otwarcia własnego biznesu, a tak naprawdę krąży tam wiele dużych, renomowanych firm, które będą wyłapywać najlepszych. Dzisiejszy model pogoni za kasą temu sprzyja. Taki zdolny student przekalkuluje i dojdzie do wniosku, że jak ma od podstaw wyrabiać markę i pozycję, która może nigdy nie przyjść, to będzie wolał od razu iść do dużej firmy za dobre pieniądze
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Dragon(2007-03-01)
 • Zenonie problem tkwi w tym, ze firmy nie doceniaja swoich grafikow - latwo wpada sie w przyzwyczajnie, ze takowy jest, ze potrafi, ze wlasciwie nie ma tematow niewykonalnych. Zdziwienie nastepuje wowczas gdy taki grafik znajdzie sobie cos znacznie ciekawszego (czyt. bardziej poplacalnego).
 • Do Student IIS: A ty nie miałeś przypadkiem poprawki z matmy? a może masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? Wiem, że stypendium jest na rok, a moje wyliczenia są na jeden miesiąc. W przypadku roku wszystkie liczby x12 :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Dragon(2007-03-01)
Reklama