UWAGA!

Przepis na udaną kuchnię

2009-12-27
Aktualizowany 2010-01-08 16:00

Odkryj go z projektantką Warsztatu Mebli Indywidualnych. Profesjonaliści od aranżacji wnętrz radzą.

Projekt to podstawa - od czego zacząć?
       Zanim zaplanujesz nowy wystrój wnętrza, wybierz się na spotkanie z projektantem, który udzieli Ci bezpłatnych porad i wskazówek dotyczących przygotowania pomieszczenia. Na konsultacje warto zabrać ze sobą plany, na podstawie których zostanie przeprowadzona wstępna analiza charakterystycznych cech wnętrza i preferencji klienta. Kolejnym krokiem jest wizyta projektanta w domu w celu dokonania dokładnego pomiaru pomieszczenia i stworzenia najbardziej optymalnego projektu mebli. Jego rolą jest również służenie radą w zakresie doboru materiałów użytych do wykończenia wnętrza celem nadania mu niepowtarzalnego charakteru. Warto pamiętać o tym, że wybór materiałów przekłada się na ostateczną cenę danej realizacji. Oczywiście cykl projektowy odbywa się z zachowaniem zasad ergonomii, ponieważ dopiero połączenie tych ostatnich z atrakcyjnym wyglądem daje gwarancję komfortu użytkowania.
      
       Jak przygotować pomieszczenie?
       Często klienci zwracają się do nas po meble dopiero po remoncie, gdy na poprawę komfortu mieszkania i użytkowania naszych produktów jest już za późno. Mam tutaj na myśli zmiany w instalacji elektrycznej czy hydraulicznej, wybór odpowiednich materiałów wykończeniowych, a także stylu i kolorystyki wnętrza. Dlatego przygotowanie pomieszczenia powinno być przeprowadzone w oparciu o wcześniej sporządzony projekt. Na życzenie klienta, remont pomieszczenia przeprowadzić może jedna z współpracujących firm budowlanych oferujących kompleksowe remonty.
      
       Meble kuchenne na Twój wymiar
       Tradycyjna oferta sklepów nie spełnia indywidualnych potrzeb klientów, dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Meble na wymiar na podstawie projektu to odpowiedź na rosnące wymagania klientów. Dodatkowo nie musisz się już martwić o montaż mebli, gdyż fachowcy zajmą się tym za Ciebie.
      
Dla wszystkich klientów 10 proc. rabat na Nowy Rok.
      
                 Czy kochałeś się kiedyś w kuchni?
                       W naszej się zakochasz!   
 
    
      

      

 

Kuchnie nowatorskie
       ul. Stary Rynek 40 w Elblągu
       od poniedziałku do piątku w godz. 11-18
       w sobotę od 10 do 14.
       www.wmi-dekorator.pl
       wmi@wmi-dekorator.pl
       asc@wmi-dekorator.pl
       tel. 602 796 223
       tel. 606 352 827
       tel. 055 231 22 75.
        
 
------ Reklama -----
 
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej