UWAGA!

Przetarg na restaurację. Po raz drugi

 Elbląg, Przetarg na restaurację. Po raz drugi

W podziemiach Ratusza Staromiejskiego 500 metrów kwadratowych powierzchni czeka na zagospodarowanie. Zgodnie z planem ma tam powstać restauracja, która zadowoli zarówno mieszkańców, którzy zechcą tu zjeść niedzielny obiad z rodziną, jak i klientów biznesowych czy konferencyjnych. Miasto ogłosiło przetarg na aranżację restauracji. Już po raz drugi.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostaw oraz robót budowlanych dla projektu pn.: „Odbudowa Ratusza Staromiejskiego w Elblągu: Wyposażenie – dodatkowe zespołu gastronomicznego – restauracji z zapleczem” na podstawie dokumentacji projektowej wykonanej przez firmę Area Projekt z siedzibą w Gdańsku. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach „Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013”.
       Pierwszy przetarg na wykonanie aranżacji podziemnej restauracji miasto ogłosiło pod koniec ubiegłego roku. Na realizację inwestycji przeznaczono ponad 1 mln 200 tys. zł. Cena była głównym kryterium wyboru wykonawcy. Niestety, firmy, które przystąpiły do przetargu wyceniły swoją usługę na więcej. W grudniu 2012 r. procedura została więc unieważniona.
       23 stycznia 2013 r. miasto ogłosiło drugi przetarg. Jego rozstrzygnięcie nastąpi w marcu.
      
A

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • chyba za mala lapowka byla ze nie rozstrzygneli przetargu
 • Ten ratusz był nam, mieszkańcom bardzo potrzebny. .. Piate koło u wozu. Kolejny przykład tego jak i o kogo dba władza. Koniaczku ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ochódzki(2013-01-24)
 • Mamy już bogate doświadczenia w sprzedaży za 1zł. Tu ma być dzierżawca, więc może by spróbować mu dopłacić? Może weźmie kto? Jakiś tancerz?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Prezes Microsoftu(2013-01-24)
 • Zrobią konkurencję dla prywatnych firm / bo to najłatwiej /na Starówce szastając publicznymi pieniędzmi. Urzędy biorą się nie za to, za co nie powinni. Lepiej zrobić tam jakieś pracownie sztuki dla szkół, uczyć młodzież czegoś sensownego co w życiu dorosłym się przyda.
 • UE dała kasę na zbędny projekt więc trzeba było ją zmarnować. A teraz będą się bujać z przetargami aż w końcu znajomy znajomego po kolejnej porcji dotacji z UE to weźmie pod opiekę.
 • """"""""""""". Cena była głównym kryterium wyboru wykonawcy """""""""" I WSZYSTKO NA TEMAT !!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  JEŻYNA KRZYSZTOF(2013-01-24)
 • Nadeszły dla Elbląga czasy wyjątkowo parszywe. Ludzie młodzi nie są w stanie dostać w Elblągu zatrudnienia umożliwiającego dwojgu pracującym trzydziestolatkom utrzymanie jednego dziecka a Urząd Miejski ma problem jak wydać pieniądze na kolejną po Porcie Morskim, drogach na Modrzewinie i Parku Technologicznym bezsensowną inwestycję. Utrzymywanie takiego stanu któregoś dnia może zakończyć się spaleniem kościołów i wydaniem dekretu zezwalającego na eutanazję emerytów, moim zdaniem. Hero
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Heronim Zabiełło(2013-01-24)
 • Kolejny głupawy pomysł - ta Restauracja !.
 • browar otworzy PUB to wszyscy będą cienko piszczeć
 • Super plan zrobić aranżację restauracji na elbląskiego ślimaka za np. 1 mln zł. Potem zaprosić Magdę Gessler, Grzesiu w fartuszku przy burakach będzie tłumaczył jaki to wspaniały pomysł a Magda zbeszta go że miasto Elbląg ma kilkusetletnie tradycje, piekarczyka, herb itd. Więc na zmienią wystrój i to wszystko będzie oglądać cała Polska, będzie to trzecia ogólnopolska reklama Elbląga:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Lolelb(2013-01-24)
 • Super plan zrobić aranżację restauracji na elbląskiego ślimaka za milion. Potem zaprosić Magdę Gessler, Grzesiu w fartuszku przy garach będzie tłumaczył jaki to wspaniały pomysł a Magda zbeszta go że miasto Elbląg ma kilkusetletnie tradycje, piekarczyka, herb itd. Więc na zmienią wystrój i to wszystko będzie oglądać cała Polska, super promocja miasta.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Lolelb(2013-01-24)
 • Heronim Bezsensowny to jest twój komentarz. UM jest w sytuacji takiej że musi coś zrobić teraz z tą inwestycją otrzymaną po poprzedniej kadencji. Nie widzę związku przyczynowego między kosztami tej inwestycji a brakiem mozliwosci utrzymania dziecka.
Reklama