UWAGA!

Przy Gimnazjum nr 9 powstanie nowa hala sportowa

70x40x10, w metrach oczywiście, to wymiary nowej hali sportowej wraz z zapleczem, która ma postać przy Gimnazjum nr 9 mieszczącym się przy ul. Browarnej w Elblągu. Urząd Miejski ogłosił przetarg na wykonanie prac budowlanych. Termin składania ofert upływa 27 sierpnia.

Zakres robót obejmuje budowę hali sportowej wraz z zapleczem: długość 70,70 m, szerokość 38,90 m, wysokość 10,85 m. Obiekt ma mieć jedną kondygnację o powierzchni użytkowej 1 907,70 m².
       Nowa hala będzie miała konstrukcję stalową, szkieletowo-łukową i będzie połączona łącznikiem z budynkiem szkoły.
       Powstanie też boisko sportowe o wymiarach 44,0x22,0 m, a na terenie wykonane zostaną również chodniki, parkingi, place manewrowe.
       Termin zakończenia inwestycji przewidywany jest na czerwiec 2010 r.
       Szczegóły dotyczące przetargu można znaleźć na stronie Urzędu Miejskiego w Elblągu: www.umelblag.pl.
      
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Basen też miał powstać. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Alfredo(2009-08-08)
 • oni tak gadaja od 7 lat, moze tym razem wypali? o0
 • Tylko po co komu druga taka hala jedna juz stoi pusta !! Wystarczy zrobic tylko hale na potrzeby gimnazjum a napewno kasy starczy jeszcze na gimnazjum nr. 7 które równiez nie posiada sali na zajecia w-f.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  mamcia(2009-08-08)
 • Hala zapewne powstanie w miejsce boiska. .. a dzieciaki z osiedla to niby gdzie poźniej mają grać w piłkę, boisko to boisko jest dostępne o każdej porze a halę po 15 będą zamykać podobnie w farie i wakacje.
 • Najgorsze gimnazjum w Elblągu. Nikomu nie polecam, sama patologia, musiałam dziecko przepisać do innego bo strach było tam posyłać! Do tego wcale tam nie uczą, nie ma kompetentnych nauczycieli. Marne szanse po tej szkole dostania się do porządnego liceum.
 • Szkoła usytuowana w doskonałym punkcie, ma na swym koncie liczne sukcesy w tym sportowe, serdecznie gratuluję włodarzom miasta decyzji o powstaniu hali sportowej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  sojusznik(2009-08-12)
 • Moje dzieci chodziły do tej szkoły, gdy była podstawówką, dostały się bez problemu do ILO, a potem skończyły studia w Warszawie. Zawsze ta szkoła miała doskonałą kadrę pedagogiczną i dbała opoziom nauczania. Życzę dyrekcji Gimnazjum powodzenia w realizacji marzeń o budowie hali.
 • Ddługość 70,70 m, szerokość 38,90 m, wysokość 10,85 m. Czy to są wymiary z WARUNKÓW. .. ? Jeżeli tak to już na starcie wycięto zostawiająć jedną firmę.
 • Hehh chodziłem do tego gim. i co ?? hala od tylu lat miala byc budowana i lipa. .. jak ona powstanie to ja nie wiem heh powodzenia z ta hala a i pozdro dla Pana Metza
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ty sie bracie doigrasz :D(2009-08-16)
 • zła szkoła? nie mozna sie dostac? a jednak KTO CHCE to SIE DOSTANIE kto jest debilem bedzie kopac rowy W KAZDEJ SZKOLE. pozdrawiam i gratuluje hali
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  absolwent(2009-08-18)
Reklama