UWAGA!

Rusza budowa II etapu sprzedaży Słonecznych Bielan!

 Rusza budowa II etapu sprzedaży Słonecznych Bielan!

 Z racji pomyślnej realizacji pierwszego etapu budowy i kończącej się sprzedaży tej części inwestycji, deweloper rozpoczyna budowę kolejnych budynków.

W tym etapie biuro sprzedaży Freedom nieruchomości z siedzibą przy Al. Grunwaldzkiej 31 w Elblągu, otworzyło listę klientów chcących nabyć lokale w budynkach usytuowanych od wschodniej strony inwestycji. Drugi etap to budowa czterech domów, budynek nr B7 będzie graniczył z osiedlem domów jednorodzinnych „Ogrody” zaś budynki nr B4, B5, B6 będą położone wzdłuż ulicy Nowogródzkiej. Zgłoszenia i zapisy przyjmowane są pod nr telefonu 55 233 25 39 lub email: m.fercho@freedom-nieruchmosci.pl.
       Powstające budynki będą lustrzanym odbiciem budynków już istniejących, każdy z nich będzie zawierał od 11 do 14 lokali mieszkalnych o powierzchni od 48,69 m2 do 98,69 m2. Słoneczne Bielany wyróżnia przede wszystkim architektura. Niewysokie, bo zaledwie dwupiętrowe domy, szeroko rozłożone w przestrzeni, doskonale nasłonecznione z charakterystyczną cechą - pięknymi ponad 90-metrowymi tarasami oraz dużymi i obszernymi balkonami. Cała inwestycja jest wkomponowana w ścianę zieleni. Słoneczne Bielany leży na granicy Parku Krajobrazowego Wysoczyzna Elbląska. Budynki będzie cechował wysoki, niespotykany dotychczas standard wykończenia: szkło, gresy, wysokiej jakości materiały wykończeniowe, windy prowadzące bezpośrednio do hali garażowej to standard proponowany przez elbląskiego dewelopera.

 


       Przypominamy, że I etap inwestycji jest objęty programem „Mieszkanie w rozliczeniu”. W tym przypadku deweloper może przyjąć w rozliczeniu mieszkanie z rynku wtórnego. Stanowić ono będzie spory wkład finansowy w nabywanym mieszkaniu, ale przede wszystkim znacznie ułatwi proces związany z połączeniem sprzedaży używanego mieszkania i oczekiwania na nowy lokal. Przeprowadzka odbywa się od razu do nowego, wykończonego już mieszkania. Szczegóły w biurze sprzedaży lub na stronie www.
       14 maja w godz. od 10.00 do 13.00 deweloper zaprasza na Drzwi Otwarte. Bez konieczności wcześniejszego umawiania będzie można wejść na plac budowy, zapoznać się z rozkładem mieszkań i wybrać wymarzone mieszkanie. W tym dniu zapraszamy całe rodziny.
      
       Wszelkie informacje o inwestycji oraz programach znajdziecie Państwo na stronie www.sloneczne-bielany.pl lub bezpośrednio w biurze sprzedaży Freedom Nieruchomości, przy al. Grunwaldzkiej 31 w Elblągu. Tel. 55 233 25 39, 603 648 100 lub 601 658 100.


       ---------- Reklama ---------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie