UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Seminarium biznesowe

"Wsparcie dla biznesu Polska - Rosja" - pod takim hasłem odbędzie się 18 czerwca w EPT seminarium dotyczące praktycznych aspektów prowadzenia biznesu w Polsce oraz w obwodzie kaliningradzkim. Zgłoszenia przyjmowane są do 13 czerwca.

Podczas spotkania uzyskacie Państwo informację na temat form wsparcia dla biznesu ze strony instytucji otoczenia biznesu z Warmii i Mazur oraz Obwodu Kaliningradzkiego, a także wskazówki dotyczące m.in. warunków eksportu i importu towarów w regionie Kaliningradu, ułatwień i uproszczeń celnych w obrocie towarowym, ulg i zachęt inwestycyjnych.
      
       Do kogo skierowane jest spotkanie?
       Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców współpracujących lub planujących rozpocząć współpracę z Obwodem Kaliningradzkim oraz do potencjalnych inwestorów.
      
       Zgłoszenia
       Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 13 czerwca, o godz. 15. Wypełnione formularze prosimy kierować do konsultantów Enterprise Europe Network - drogą mailową, faxem, bądź telefonicznie: Patrycja Kaczmarczyk, e-mail: p.kaczmarczyk@wmarr.olsztyn.pl, tel: 089 535 67 83; fax: 089 521 12 60. Magdalena Pętlak, e-mail: m.petlak@wmarr.olsztyn.pl, tel: 089 535 67 82; fax: 089 521 12 60.
      
       Organizatorami seminarium są: Kaliningradzka Izba Przemysłowo-Handlowa, Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie, Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. w Olsztynie, Urząd Miejski w Elblągu, Elbląski Park Technologiczny, Wydział Promocji Handlu i Inwestycji konsulatu RP w Kaliningradzie.
      
       Seminarium odbędzie się 18 czerwca, w godz. 11 – 15 w siedzibie Elbląskiego Parku Technologicznego, ul. Stanisława Sulimy 1, 82-300 Elbląg. Uczestnictwo - bezpłatne!
      
       Projekt Enterprise Europe Network, którego celem jest promowanie konkurencyjności europejskich przedsiębiorstw jest finansowany z Programu Ramowego na rzecz Konkurencyjności i Innowacji (CIP) oraz z Budżetu Państwa.
      
Anna Kleina, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama