UWAGA!

Sprawdź skuteczność reklamy w Google

2010-04-23
23:30

Na start dostajesz darmowy kupon promocyjny o wartości 300 zł na kampanię reklamową w najpopularniejszej wyszukiwarce, z której korzysta już ponad 15 milionów Polaków. Pokaż wszystkim swoją firmę i zdobądź nowych klientów.

Nie wiesz jak wykorzystać te 300 zł? Nie martw się, zajmiemy się Twoją kampanią od początku do końca. Firma SOFTEL oferuje założenie kampanii reklamowej - testowej o wartości 300 zł. Ustawimy dla Ciebie linki sponsorowane, a Ty zapłacisz jedynie 40 zł netto za uruchomienie kampanii.
      
       Linki sponsorowane pojawiają się na samej górze wyników wyszukiwania, zaznaczone w brzoskwiniowej ramce lub po prawej stronie wyników wyszukiwania (patrz zdjęcie poniżej). Klient płaci ustaloną cenę za każde kliknięcie w reklamę wyświetlaną w ramach kampanii. Warto dodać, że istnieje możliwość wybrania zasięgu reklamy, czyli miasta, regionu, a nawet kraju. Podczas uruchamiania kampanii wyznaczyć także można konkretne dni i godziny wyświetlania linków sponsorowanych.
      
       Promocja skierowana tylko do nowych klientów, którzy dotąd nie korzystali z reklamy linków sponsorowanych w Google. Pamiętaj, że skorzystanie z oferty nie zobowiązuje Cię do kontynuowania kampanii po jej zakończeniu.
      
       Dla pierwszych 15 klientów, którzy wyślą zgłoszenie otrzymają kupon o wartości 300 zł. Wiadomość należy wysyłać na adres: reklama@softel.com.pl z dopiskiem „kupon google”, a w treści nazwę firmy. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Termin upływa 30 kwietnia. Warunkiem przeprowadzenia kampanii reklamowej w Google jest posiadanie strony internetowej. Dodatkowe informacje można uzyskać pod telefonem 55 235 3976.
      

 


      

---------- Reklama ----------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej