UWAGA!

„Śródmieście” stawia na centrum

Elbląg, W budynku, który powstaje przy ul. Hetmańskiej będzie 47 mieszkań
W budynku, który powstaje przy ul. Hetmańskiej będzie 47 mieszkań

Przy ul. Hetmańskiej powstaje budynek z podziemnymi parkingami i zielonymi tarasami. Inwestorem jest Spółdzielnia Mieszkaniowa „Śródmieście”.

W budynku będzie 47 mieszkań. Najwięcej tych o powierzchni od 58 do 80 metrów kwadratowych. Nie zabraknie też małych kawalerek i ekskluzywnych apartamentów z tarasami nawet o powierzchni 60 metrów. Blok przy ulicy Hetmańskiej będzie najwyższym w tej części miasta.
       — Budynek będzie miał siedem kondygnacji mieszkalnych, dwie kondygnacje handlowe oraz parking podziemny dla mieszkańców i parking naziemny zapewniający miejsca postojowe dla każdego mieszkańca — mówi Tadeusz Olech, prezes Spółdzielni
       Mieszkaniowej „Śródmieście”. — Obiekt nawiązuje do istniejących już budynków, pozwoli stworzyć zamknięte osiedle w samym centrum miasta. Przy nim będzie biegła druga część ulicy Janowskiej, która powstanie po zakończeniu naszej inwestycji.
       Budynek ma zostać oddany do użytku w czerwcu przyszłego roku. Jednak już jesienią ruszy kolejna inwestycja Spółdzielni Śródmieście. Na rogu ulic Hetmańska-Czerniakowska rozpocznie się budowa budynku z 24 mieszkaniami, windami, parkingami.

 


       - Budynek jest bardzo ciekawy architektonicznie. Nie ma dwóch takich samych mieszkań, nawet w tym samym pionie - wyjaśnia Władysław Gliniecki, kierownik techniczny Spółdzielni Mieszkaniowej „Śródmieście”.
       Inwestycja ma być ukończona najszybciej w ciągu 18 miesięcy.
      

kojot
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama