UWAGA!

Studio Truso TV: Andrzej Kurkiewicz

Czy z modernizacją oczyszczalni ścieków można poczekać? Jak długo potrwa walka z ośliczką? Czy elbląska „kranówka” nadaje się do picia? Odpowiedzi na te pytania w kolejnym odcinku Studia Truso TV. Gościem Jacka Żukowskiego był Andrzej Kurkiewicz, dyrektor Elbląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

Studio Truso TV to telewizyjna publicystyka na łamach Elbląskiej Gazety Internetowej portEL.pl Dziennikarze nadającej w Elblągu telewizji Truso TV rozmawiają z najważniejszymi osobami życia publicznego w naszym mieście. Co słychać w lokalnej polityce? Jakie decyzje podejmuje elbląski samorząd? O czym teraz rozmawiają elblążanie?
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Komuna w EPWK trzyma się mocno. Przerost zatrudnienia gigantyczny, pensje nieadekwatnie wysokie do realiów lokalnego rynku pracy. Takie tam mają korytko, że nawet na emerytury nie chcą odchodzić SLDowsko-ZSLowskie dziady.
 • głupoty opowiadasz ciołku
 • 2000 tys. początkujący ok. \ po 40 latach pracy 2700.\ gdzie twoje kokosy barani łbie;
 • 2700 bez matury to wspaniala pensja i dolicz do tego 13-tke
 • jakoś wszędzie heroldy dobrej zmiany opluwają wsszystko i wszystkich. .. a może tak w lustro spojrzycie?
 • Wszystko.fajnie ale.moze pan Knypek Jacek by juz przestal te wywiady robic... zdecydowanie wolimy Panią Puzdrowską. Jest cudowna:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  Marcin G.(2017-12-07)
 • Mówi prawdę i ma racje. W EPWiK nie tylko w oczyszczalni nic się nie zmienia od 30 lat. Jeśli ktoś miał do czynienia z pracownikami EPWiK z Rawskiej ma nieodparte wrażenie ze mentalnie czas zatrzymał się tam w latach 70-tych. Na klienta patrzy się jak na intruza, a urzędnicze procedury i podejście do załatwienia szczególnie spraw związanych z przyłączami to czasy głębokiej komuny w najpaskudniejszym wydaniu!
 • W tej śmiesznej firmie dobrze się mają kierownicy. Nic nie robią, grubą kasę biorą, ludzi mają za nic, prywata jak była tak jest i może jeszcze lepsza. Tacy to pożyją. A co na to pan dyrektor? czyżby nic nie widział? a moze nie chce widzieć?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  2
  .......(2017-12-08)
 • A woda z kranu jest ok. Od lat nie kupuję butelkowanej. Do tego syfon na co2. Jest ekologicznie.mi
 • Tam jest potrzebna dobra zmiana. Czyli przewietrzenie rady nadzorczej, zarządu. Może pan Kurkiewicz powie czy uczestniczył w jakimkolwiek konkursie na dyrektora technicznego ? Nie, tak samo pani J. Zresztą ta pani to wielkie nieporozumienie na tym stanowisku. Zatrudnienie około 300 osób, wystarczyłoby 100.Na zachodzie miasta stutysięczne mają wodociągi liczące około 100 osób. Proszę znaleźć w necie - woda w Irlandii jest za darmo !!!.
 • co do kierowników to racja. A dyrektor mógłby zobaczyć te poniżanie pracowników przez pseudo kier.
 • Omnipotencja wpisywaczy jest nieskończona, a istota sprawy to fakt iż po EKB trzeba posprzatać i ponaprawiac. .. .takie to cudowne pracusie byli. .. .a teraz na ustach solidarność i dobra zmiana chyba na gorsze. .. .. Panie widzisz i nie grzmisz?
Reklama