UWAGA!

Sukces "S"

- Pracownice elbląskiego wydziału ZUS-u, który nalicza tzw. kapitał początkowy i które od ubiegłego poniedziałku dojeżdżają do pracy do Olsztyna, wrócą do pracy w Elblągu - obiecała dyrektor Mirosława Spas - Gierz.

Negocjacje w tej sprawie prowadził przewodniczący elbląskiej Solidarności Mirosław Kozłowski. Po informacjach mediów o pracownicach, które aby dojechać do pracy na 7 rano muszą z Elbląga wyjeżdżać o 4.30, "S" wystosowała pismo protestacyjne, żądając od dyrektor olsztyńskiego ZUS-u zmiany decyzji.
     Jak powiedział Mirosław Kozłowski, porozumienie w sprawie pracownic zostało zawarte podczas spotkania, które wczoraj po południu odbyło się w elbląskiej siedzibie ZUS-u. Ustalono, że kilkanaście pań do końca roku będzie dojeżdżać do Olsztyna, aby dokończyć szkolenie z naliczania kapitału początkowego i od początku przyszłego roku wróci do pracy w Elblągu.
     - Nie jestem do końca zadowolony, bo nie udało się załatwić tego, by już teraz pracownice ZUS-u wróciły do Elbląga, ale będę pilnował, by warunki porozumienia zostały zrealizowane - zapewnia przewodniczący "S”.
     
     Zobacz także: "Protest będzie skuteczny?"
AJ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Gratulacje dla Solidarności
 • Potem "kilkanaście Pań" zostanie zwolnionych a kapitał bedzie naliczany w Olsztynie :) Co na to Pan Kozłowski ? Chyba wogóle nie powinien być zadowolony.
 • W telewizji słyszałem,że interweniowali też prezydent i poseł ,a Prezes ZUS rozmawiała tylko z Kozłowskim to znaczy że liczą się tylko z Solidarnością?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ciekawski(2002-08-14)
 • Tak , lecz 30 września wypowiedzenie z pracy .I , jeśli się nie podoba to wyjadą do pracy pcoiągiem o 4.30 inni ludzie którym zależy na pracy !!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Poszukujący pracy(2002-08-14)
 • Ciekawe kto wytrzyma do (daj Boże) końca roku.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zusowiec(2002-08-16)
 • Czytał może ktoś artykuły w lokalnych gazetach. Przy zliczaniu pracownic zawsze kilku mi gdzieś brakuje. Ciekawe co z nimi?
 • Czy ktoś wie gdzie po powrocie zostaną ulokowane Panie z Mazurskiej skoro budynek ma iść do sprzedaży by sfinansować budowę NOWEGO Inspektoratu w OLSZTYNIE, a na Teatralnej nie da rady wcisnąć nawet palca.???
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Obywatel(2002-08-16)
 • Ciekawe czy dostaną jakąkolwiek delegacje skoro to wszystko w ramach "szkolenia".
 • To teraz wszystkiemu winni są pracownicy? Byli zbyt słabi !?!?!?!?!? A z tego co mi wiadomo to ich osiągnięcia doównywały olsztyńskiej statystyce. Nie wierzcie w te bujdy o szkoleniu, po zadymie pani Dyr. musiała znaleźć wytłumaczenie dla swych posunięć i znalazła kozla Ofiarnego w postaci elbląskiego Wydziału. Jeśli to w ramach szkolenia to po co zabierane były wszystkie meble? Przecież mieli tu wrócić.? (!!!!!!!!) Oby nie na Tarczy!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Albo Cezarem albo Nikim(2002-08-16)
 • Proponuje założyć Fundację na rzecz Pracownic Wydziału Kapitału Początkowego w Elblągu, aby sfinansować im dojazd do pracy przy tak nędzno-głodowych pensjach!!!
 • POOOOOOOOOOOOORAŻKAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • POOOOOOOOOOOOORAŻKAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POOOOOOOOOOOOORAŻKAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Reklama