UWAGA!

Szkolenia w „skarbówce”

Elbląg, Szkolenia w „skarbówce”
Fot. P.S.

Urząd Skarbowy w Elblągu zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach. Pierwsze, na temat „ustawy abolicyjnej”, odbędzie się we wtorek 9 września o godz. 15.30.

Na szkoleniu zostaną poruszone m.in. następujące tematy: kKto może skorzystać z ustawy; o co mogą się ubiegać osoby, do których ustawa jest adresowana; gdzie złożyć wniosek; termin złożenia wniosku; kto może złożyć wniosek; postępowanie przed urzędem skarbowym; jak wypełnić wniosek - najważniejsze pojęcia.
     Spotkania odbędą się dwukrotnie – 9 i 23 września (wtorek) o godz. 15.30 w sali nr 014 Urzędu Skarbowego.
     Kolejne szkolenie dotyczyć będzie e-Deklaracji i odbędzie się 16 września (wtorek) o godzinie 15.30 w sali nr 014. Poruszane będą następujące tematy: kto jest uprawniony do składania deklaracji podatkowych drogą elektroniczną; jakie warunki należy spełnić, aby wysyłać deklaracje drogą elektroniczną; korzyści z e-Deklaracji; jak wygląda proces rejestracji w urzędzie skarbowym; formularze interaktywne dla dokumentów składanych drogą elektroniczną; omówienie instrukcji niezbędnej do obsługi formularzy interaktywnych.
     Natomiast 26 września (piątek) o godz.12 w sali konferencyjnej (pok. 118) I p. odbędzie się szkolenie na tematy: specjalna jednorazowa amortyzacja dla małych podatników; przekształcenie spółek a zasady odliczania strat.
     Na szkoleniu zostaną poruszone następujące zagadnienia: podatnicy, którzy mogą dokonywać specjalnej jednorazowej amortyzacji, zasady dokonywania specjalnego jednorazowego odpisu, zasady liczenia limitu 50.000 euro, nowa amortyzacja jako pomoc de minimis, strata spółki przy fuzji, strata spółki przyjmowanej, strata spółki przejmującej.
     Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego organizatorzy proszą o zgłoszenie uczestnictwa - telefonicznie pod numerami: 055 236-45-59 (60), faxem 055 236-45-29 lub na adres e-mailowy us2805@wm.mofnet.gov.pl do 22 września.
     W przypadku dużego zainteresowania tym szkoleniem zostanie wyznaczony drugi termin.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Szkolenie ma przede wszystkim na celu ograbienie podatnika w maksymalny dostępny sposób.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Podatnik na chamstwo urzędasów(2008-09-07)
 • proponuję najpierw przeszkolić wszystkich urzędników bo to co usłyszałam w sprawie abolicji w rozmowie telefonicznej to. .. .. Dzwoniłam 12 razy, byłam przełączana drugie tyle a w końcu zadzwoniłam na 0801055055 choć drogo to jednak oszczędza czas
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Jasińska A(2008-09-07)
 • dlaczego usuwacie to jest NASZA ELBLASKA KANALIA zaraz po zusie
 • Podatnicy za swoje podatki szkolą swoich "oprawców"
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  opodatkowany i ozusowany(2008-09-08)
 • a podpisał sie pracownik mało zarabiający
 • Dotyczy to tylko tych krzykaczy, którym dzieje się "ogromna krzywda" więc używają sobie na pracownikach Urzędu Skarbowego. Moim zdaniem weźcie się wreście do czytania lektóry dotyczącej podatków szczególnie aktów normatywnych. Krzyczycie nie znając podstaw systemu podatkowego. To nie pracownicy Urzędu Skarbowego stanowią prawo podatkowe tylko ci z Wiejskiej w Warszawie, Wasi wybrańcy. Dlaczego nie ma żadnego głosu do parlamentarzystów, wybraliście ich i boicie się ich ruszyć, więc wyżywacie się na tych którzy tylko egzekwują to beznadziejne prawo podatkowe. Każdy przyzwyczaił się brać i tu widzi swoje prawa, ale jeśli chodzi o placenie podatków to jest - bebe obowiązków jakoś nie widać. Pomyślcie trochę może olej w głowach zacznie działać. obserwator
 • przed wejściem powinien wisieć napis; Nasza elbląska kanalia
 • do cwaniaka ze skarbówki co tak ich broni - na wiejskiej prawo tworza prawda ale jak elbląska skarbówka je interpretuje? - wyroki WSA swiadczą o ich wiedzy i nadgorliwości
Reklama