UWAGA!

Szkolenie już w czwartek

Elbląg, Spotkanie z cyklu „ABC funduszy unijnych dla przedsiębiorców” odbędzie się 28 stycznia (czwartek) o godz. 10 w sali 300 Urzędu Miejskiego w Elblągu
Spotkanie z cyklu „ABC funduszy unijnych dla przedsiębiorców” odbędzie się 28 stycznia (czwartek) o godz. 10 w sali 300 Urzędu Miejskiego w Elblągu (fot. AD)

Są jeszcze wolne miejsca na drugie w tym roku spotkanie z cyklu „ABC funduszy unijnych dla przedsiębiorców”, organizowane przez prezydenta Elbląga Henryka Słoninę.

Szkolenie odbędzie się 28 stycznia (czwartek) o godz. 10 w sali 300 Urzędu Miejskiego w Elblągu. Spotkanie będzie kontynuacją warsztatów, które odbyły się 20 i 26 listopada oraz 7 grudnia ubiegłego roku. Z tego też względu w pierwszej kolejności zapisywane są osoby, które uczestniczyły w poprzednich szkoleniach.
       Szkolenie poprowadzi przedstawiciel Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się, jak stworzyć dobry biznes plan, rozliczyć dotację unijną oraz poznają od strony praktycznej zasady wypełniania wniosku dla Poddziałania 1.1.9 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2007-2013.
       Przedsiębiorcy zainteresowani szkoleniem proszeni są o potwierdzenie uczestnictwa do 27 stycznia pod nr tel. 55 239 33 16, fax. 55 239 33 46 lub drogą elektroniczną na adres: orlikowska@umelblag.pl lub wsifu@umelblag.pl.
       Rejestracja uczestników od godz. 9.30.
       W związku z dużym zainteresowaniem kontynuacją zeszłorocznych spotkań z cyklu „ABC funduszy unijnych dla przedsiębiorców” zaplanowano również powyższe szkolenie 4 lutego (czwartek).
      
      
Piotr Rzepczyński, UM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama