UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja chce, ja sie znam. Uwielbiam przyrode. Obiecuje ze obsadze drzewami pol Elblaga. Tzn: park mickiewicza, zrobie fajny teren kolo pomnika na grobli, przy ulicach obsadze zlotokap, zeby oddzielic chodniki od jezdni, zaloze zielone przystanki. Deweloperow namowie zeby budowali bloki z zielonymi balkonami jak w innych krajach. W parkach postawie ule dla pszczol. Wszystko zrobie z kasy unijnej. Pozyskam srodki. Serio sie znam. Tylko dajcie mi ta posade, Elblag bedzie piekny. Obiecuje. ; )mam administracje skonczona i rok na kierowniczym, moze byc ??? Po co studia o takich kierunkach, tu trzeba pasji i wyobrazni i miasto bedzie piekne. Tak bedzie pieknie. !! Obiecuje; )
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    2
    jowanka(2021-02-15)
  • Krulewna @jowanka - To już wklejales milion razy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Krulewna(2021-02-16)
  • @jowanka - A czy wprowadzisz zakaz poruszania się z psem i kotem po terenach zielonych to masz mój głos co prawda głos z innego miasta ale jak prawdziwy i szczery bądź masz moje poparcie za wprowadzenie opłat podatkowych za psa i kota. za psa 2000 tys bo nie łapie mysz a za kota 1000zł bo łapie myszy i nieraz się przydaje, dla leniwego kota 1600 za 1 rok akceptowane przy podatkach przez Radę Miasta byłoby to z pożytkiem dla Miasta i bez smrodu. Real
Reklama