UWAGA!

Szykuje się zmiana dyrektora w zieleni miejskiej

 Elbląg, Siedziba ZZM przy ul. Krakusa
Siedziba ZZM przy ul. Krakusa (fot.Michał Skroboszewski)

Prezydent Elbląga ogłosił konkurs na dyrektora Zarządu Zieleni Miejskiej. Dotychczasowy wieloletni dyrektor przechodzi wkrótce na emeryturę.

Zarząd Zieleni Miejskiej to jednostka budżetowa miasta, której pracownicy dbają o tereny zielone w Elblągu, część Bażantarni czy komunalne cmentarze. Swoją siedzibę ma przy ul. Krakusa, w Gronowie Górnym posiada własną szkółkę ogrodniczą. Od 1990 roku tą instytucją (mającą w międzyczasie różne prawne formy) kieruje nieprzerwanie Leon Budzisiak, który pod koniec marca przechodzi na emeryturę. W sumie przepracował w tej isntytucji 43 lata! Prezydent Elbląga właśnie ogłosił konkurs na jego następcę.

Jakie wymogi należy spełnić? Między innymi posiadać wyższe wykształcenie techniczne lub magisterskie ekonomiczne, minimum 5 lat stażu pracy, w tym minimum trzy na kierowniczym stanowisku, znać przepisy ustaw samorządowych, prawo zamówień publicznych i kodeks pracy oraz posiadać wiedzę i umiejętności związane z kierowaniem zespołem.

Zainteresowani swoje oferty i wymagane w rekrutacji dokumenty mogą składać w Urzędzie Miejskim (lub przesłać pocztą) do 22 lutego.

RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Może czas pomyśleć o likwidacji tej miejskiej spółki bo na terenie miasta mamy sporo podmiotów które świadczą usługi w tej branży. Będzie taniej.
 • Warto by było, aby był prawdziwym miłośnikiem przyrody i stał na straży ochrony miejskich terenów zielonych, nie pozwalał na bezmyślne wycinanie drzew pod nietrafione inwestycje i nie betonował wszystkiego dookoła. "Pamiętajcie o ogrodach Przecież stamtąd przyszliście W żar epoki użyczą wam chłodu Tylko drzewa tylko liście Pamiętajcie o ogrodach Czy tak trudno być poetą W żar epoki nie użyczy wam chłodu Żaden schron żaden beton"
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  42
  6
  cornick(2021-02-15)
 • Przy sprzątaniu parków zawsze rozjeżdżone sa trawniki bo pracownik zamiast ścieżką jeździ sobie trawnikami a Pan Dyrektor NIGDY ale to Nigdy nie nakazywał sprawdzać jak zostały wykonywane prace, Niech odchodzi i nie wraca
 • Od prezydenta miasta trzeba zacząć i dalej kolesiów komunistycznych gonić ze stanowisk!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  43
  13
  Olimpijczyk#(2021-02-15)
 • Panie prezydencie a kiedy z MOSiR-u odejdzie "dyrektor z zawodu dyrektor"?
 • @kiki - Pewnie nigdy, bo wróbelki w mieście ćwierkają, że ten pan ma sporo dość kompromitujących "haków"na naszych władców ratusza - zatem dopóki oni siedzą na stołkach, to i "dyrektorowi z zawodu dyrektor"włos z głowy nie spadnie.
 • ani tancerz ani dyrektor z zawodu nie odejdą. natomiast poszukiwani są wafle którzy ich wyręczą w ciężkich pracach polowych
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  29
  4
  siesta777(2021-02-15)
 • Zieleń Miejska to względem innych wyróżniająca się jednostka budżetowa miasta, tereny zielone naprawdę wyglądają ładnie i są zadbane. Podziękowania dla p. Budzisiaka za wiele lat pożytecznej i użytecznej pracy dla mieszkańców Elbląga.
 • Czy już wiadomo kto wygra konkurs?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  26
  6
  działkowicz radosny(2021-02-15)
 • Krulewna Dziś 2 psy biegły w bażantarni, same bez właściciela bo stałam chwilę, ani żywej duszy. Trochę były wystraszone, nie wiem czy komuś uciekły czy jak? Gdzie to zgłosić? A w oddali widziałam też wilka
 • I ja dobrze wspominam Pana Leona Budzisiaka, poznałem Go za czasów, gdy geodetą miejskim był inż. Bernard Lipiński. Miasto latem pięknie ukwiecone, a przez wielu nazywane miastem zieleni. Dziękuję Panie Dyrektorze Budzisiak i życzę duuuuzo zdrowia na emeryturze. Pozdrawiam
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  25
  7
  Wiktor Mazurkiewicz(2021-02-15)
 • Akurat ZZM to chyba jedyna miejska jednostka, o której można powiedzieć, że funkcjonuje (na chwilę obecną)dobrze.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  24
  7
  działkowicz radosny(2021-02-15)
Reklama