UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To Pani zdanie, że ludzie powinni odpoczywać w niedzielę i chce mi to Pani siłą narzucić. W mojej religii sobota jest dniem odpoczynku i ja nie chcę tego Pani siłą narzucać. Widzi Pani różnicę? "i jakoś ludzie sobie radzą"jest też kraj, w którym ludzie muszą jeść trawę z głodu i też "jakoś sobie radzą"i kraje, w których dzieci muszą pracować Proszę zatem, aby Pani również przeszła na dietę trawową, ale mi dała jeść, co chcę. O to, żeby Pani dzieci i wnuki zamiast się uczyć i bawić musiały harować, żeby "jakoś sobie radzić"prosić nie będę, bo mi sumienie nie pozwala, ale wnioskuję, że dla Pani nie jest to również żaden problem i niedługo będzie nam to Pani również narzucała siłą.
  • A święta to pewnie obchodzisz a jak nie to wypier do roboty Hashtagi: #Szprot
  • Chętnie pójdę do roboty, bo nie obchodzę katolickich świąt i dla mnie jest to po prostu dzień wolny, ale pod warunkiem, że dadzą mi za to dodatkowe dni urlopu w ciągu roku. Dlaczego ja mam pracować, a inny ma mieć wolne i oboje mamy mieć tę samą pensję?
Reklama