UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Co to znaczy, że "miasta nie stac na inwestycje w porcie"? Oczywiscie ze byloby stac gdyby nie zbedne lub mogace poczekac wiadukty, tory tramwajowe na 12 lutego, drogi dojazdowe do biznesow magnatow meblowych czy hangary dla bogaczy w motoorwkach. Czas na referendum i pogonmienie ostatnich hamulcowych miasta tj, wroblewskiego i radnych bezradnych, ktorzy tylko kredyciki se splacaja z diet a nic nie robia dla miasta.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  12
  Upadły Harley(2021-04-08)
 • @Upadły Harley - A po kiego grzyba wywalać kasę na port? Co będziemy wozić? Gruz? Co się takiego produkuje w Eg zeby to ststkami wozić? Turbiny spokojnie obecną droga można.
 • @Upadły Harley - Jak byś mieszkał na zatorzu czy korzystał z komunikacji miejskiej to byś inaczej piszczal. Co do hangarów dla bogaczy to żal ci ściska czy co? bo piszesz koleją bzdurę jak wielu na tym forum. Mam swój mały jachcik, nie zarabiam wiele, ale korzystam z hangaru.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  Włodek(2021-04-09)
 • @Mms - Aby coś zacząć produkować to trzeba mieć pierw drogę aby to dostarczyć. Pierw robimy drogi a później robimy fabryki aut i nimi jeździmy. Taka sama zależność. Na tym polega inwestycja. Sam port to nie wszystko, następnie trzeba wymyśleć jak na porcie zarabiać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  Aabbccdd(2021-04-09)
 • @Upadły Harley - Pisowski prezydent Wilk też nic nie zrobił dla Elbląga
Reklama