UWAGA!

Targi Małych i Średnich

Już tylko do 19 maja przyjmowane będą zgłoszenia wystawców do udziału w V Międzynarodowych Targach Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Tegoroczna edycja targów zbiega się w czasie z obchodami Ogólnopolskich Dni Morza oraz Dni Elbląga 2006.

Trzy ważne dla miasta imprezy w tym samym czasie gwarantują wysoką frekwencję na wystawach. Na powierzchni prawie 2000 m kwadr. w nowoczesnej hali przy ul. Karowej swoje produkty i usługi zaprezentują firmy z branż: budowlanej, meblowej, kaletniczej, komputerowej, turystycznej, motoryzacyjnej oraz banki. Dla mieszkańców Elbląga i okolic przygotowaliśmy kompleksową obsługę biurowo-szkolną oraz edukacyjną.
     Targi elbląskie to doskonała okazja do prezentacji potencjału każdej firmy, zarówno wśród gości z Polski, jak i z zagranicy. Do odwiedzenia imprezy w naszym mieście zostali zaproszeni przedstawiciele zrzeszeni w Euroregionie Bałtyk (Dania, Łotwa, Litwa, Rosja, Szwecja).
     Wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w Targach odsyłamy na stronę www.lider-reklama.pl, gdzie można pobrać wszelkie materiały zgłoszeniowe. Wszelkie informacje udzielane są pod numerami 055 641 6062 lub 508 236 077.
     Mówi organizator Targów Adam Brinkiewicz z agencji Lider:
     
     
     
     
-------------------- Tekst sponsorowany ----------------------

     
     
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Czy wejście na Targi są bezpłatne??
 • buehe wystawi sie kilka elbląskich firm i gdzie tu "międzynarodowe"
 • do kitu z takimi Targami, opłaty jak za Międzynarodowe Targi Poznańskie a możliwości zawarcia kontraktów żadne. Chyba nie po to budowano tą halę za społeczne pieniądze, żeby teraz prywatna firma nabijała sobie kasę biorąc po 49 euro za metr powierzchni zabudowanej /ok 200 zł/. Jeśli firma elbląska weżmie minimum 10 m kw. to zapłaci 2000 zł + koszty obsługi. Czy tak powinna wyglądać pomoc miasta i wspieranie rodzimych przedsiębiorców ? Na pokazanie się na tych Targach będzie stać tylko najbogatszych, którzy zrobią to pokaz.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zatroskany(2006-05-11)
 • a moim skromnym zdaniem ta hala została zbudowana dla mieszkanców w celach rekreacji ---zimą lodowisko a latem prosze zaproponować inne oą opcje na całe lato tj od m-ca kwietnia do września --i rozlożyć np. maty na korty tenisowe lub coś innego--a wszelki targi i inne pierdoly to szkoda tej hali
 • Przez przypadek dowiedziałem się o imprezie co wybitnie świadczy o braku promocji wydarzenia. Niestety nie potrafimy wykorzystywać potencjału imprez, ta będzie kolejną, o których niewielu usłyszało. Ciężko będzie organizatorom namówić na kolejną edycję. Ale może się mylę ... ;) Organizatorzy imprez: dbajcie o promocję imprez: reklama, public relations nie musi być droga, a jej brak może być baaardzo bolesny. Promocja dociera do setek tysięcy, nagłośnienie i wykorzystanie pre i post event jest nieraz dużo ważniejsze od... samej imprezy. Impreza, o której się mówi jest nieraz najważniejszym powodem uczestniczenia w niej. Reprezentuję nie najmniejszą firmę odległą o 45 minut od Elbląga.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Tutejszy(2006-05-11)
 • kolejna dobra wiadomość:czytałem w PB ,że kolejne 2 działki w Elbląskiej Str.Ekonomicznej kupują inwestorzy
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zorientowany(2006-05-11)
 • Do zorientowanego:Czy wiadomo jacy to są inwestorzy?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Tatabar(2006-05-12)
 • Nie było napisane,dowiemy się z prasy myślę ,że dość szybko
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zorientowany(2006-05-13)
 • a ja coś z innej paki...czy wiadomo co planowane jest na DNIACH ELBLĄGA?:P CHyba nie sprowadza znów ich troje?:> wiadomo co jest w planie?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  dni e-ga(2006-05-22)
 • Zorientowany ja też slyszałem , że kupili ja nasi łysi i posadzą mak!
Reklama