UWAGA!

Targi Pracy i Promocji

W środę 24 maja w 16. Batalionie Remontowym przy ul. Królewieckiej 130 w godz. 10-14 odbędą się kolejne, trzecie już Warmińsko-Mazurskie Targi Pracy i Promocji, połączone z „dniem otwartych koszar”. Gospodarzem targów będzie dowódca 16. Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej.

Program targów przewiduje m.in. prezentację ofert zatrudnienia i szkolenia, prezentację firm w biuletynie informacyjnym specjalnie przygotowywanym na tę okoliczność oraz informacje o formach pomocy rekonwersyjnej. Głównym celem targów jest pomoc w przekwalifikowaniu i znalezieniu pracy żołnierzom zawodowym odchodzącym ze służby, byłym żołnierzom zawodowym, ich rodzinom, pracownikom wojska, a także byłym żołnierzom zasadniczej służby wojskowej i tym, którzy ją niebawem ukończą. Adresowane są jednak do wszystkich bezrobotnych i poszukujących pracy mieszkańców Elbląga oraz województw warmińsko-mazurskiego i pomorskiego, absolwentów różnego typu szkół i uczelni.
     Celem targów jest także promowanie najbardziej przedsiębiorczych firm i pomoc w wyszukiwaniu dla nich najbardziej wartościowych pracowników. Udział w targach zapowiedziały również placówki edukacyjne i firmy szkolące, których zadaniem jest ułatwienie szukającym pracy podjęcia decyzji w sprawie przyszłości zawodowej, zdobycie odpowiedniego zawodu, kwalifikacji czy przekwalifikowania się na aktualne potrzeby rynku pracy.
     Szczegółowe informacje na temat targów można uzyskać pod tel. 055 230 31 45 lub na miejscu, w biurze pełnomocnika dowódcy ds. rekonwersji – w Klubie Garnizonowym przy ul. Mierosławskiego 5/103.
     Mówi rzecznik dowódcy 16. Dywizji kpt. Zbigniew Tuszyński:
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • A kto w Elblągu wie , jakie są potrzeby rynku pracy( oczywiście w Elblągu ) ?
 • Elblag powoli staje się miastem starców i emerytów, młodzi wykształceni elblążanie nie wracają do rodzinnego miasta, wyjeżdżają po maturze do większych ośrodków akademickich i tam pozostają lub emigrują. Oferty pracy w usługach i licznych stolarniach za brutto do 1000zł nie jest szczytem marzeń i kto może szuka szczęście poza Elblagiem.
 • Ale Elbląg jest coraz piękniejszy, zwłaszcza na wiosnę, dużo zieleni, kolorowe domy i mieszkańcy częściej się uśmiechają
 • Inteligentni i pracowici radzą sobie znakomicie a reszta musi brać z nich przykład
 • od ponad kilku lat szukam intensywnie pracy.Nawet w Zakładach Pracy Chronionej.Szanse są zerowe.
 • panie generale może by tak ...
 • Stary artykuł, poproszę o nowości
 • A może dziennikarz waszej redakcji przejdzie się na te tzw. targi i skomentuje, oceni czy jest sens organizacji,czy faktycznie jest zainteresowanie pracodawców i osób poszukujących pracy. Wg. mnie jest to marnotrawienie pieniędzy podatników. Urzędy pracy powinno się sprywatyzować, bo ciekawą i dobrze płatną pracę otrzyma sę tylko jak się ma dobrze ustawionych rodziców lub znajomych.
 • wszyscy negatywnie komentujący: a co powiecie na ofertę zatrudnienia, do której up zakwalifikował ponad 40 osób podobno bezrobotnych, z czego przyszło na spotkanie 8, 2 się choś odrobinę nadawały, 1 rozważała zatrudnienie ale ostatecznie się nie zjawiła? Najlepiej to mieć dobre samopoczucie i pozornie "szukać pracy" wy nibybezrobotni. Średnia pensja u mnie to ponad 2000zł netto. Teraz sytuacja się powtarza: wizyta w up, mają 6 kandydatów, nibybezrobotnych leserów, na oferowane przeze mnie miejsce pracy, żadna nie jest zainteresowana podjęciem pracy.
 • czy moze pan powiedziec co to za praca ??
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zainteresowany(2006-05-22)
 • oczywiście: tokarz i technolog z academ
 • No cóz: tokarz i technolog z ACAD-em . proszę podać chociaż maila albo telefon
Reklama