UWAGA!

Targowy czerwiec

Elbląg, Targowy czerwiec

W dniach 23-25 czerwca odbędą się w Elblągu V Międzynarodowe Targi Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Imprezę organizują Agencja Marketingowo-Reklamowa „Lider” oraz Elbląska Izba Przemysłowo-Handlowa we współpracy ze Stowarzyszeniem Gmin RP Euroregionu Bałtyk.

Honorowy patronat nad Targami objął prezydent Elbląga.
     Wystawa odbędzie się w nowoczesnej, klimatyzowanej hali nad płytą sztucznego lodowiska przy ul. Karowej. Hala ma 2500 m kwadr. powierzchni, obiekt wyposażony jest w salę konferencyjną i restaurację.
     V Międzynarodowe Targi Małych i Średnich Przedsiębiorstw będą okazją do prezentacji potencjału gospodarczego przedsiębiorstw regionu oraz nawiązania kontaktów z partnerami krajowymi i zagranicznymi, którzy w tym okresie odwiedzą Elbląg. Impreza odbywa się bowiem podczas obchodów Centralnych Dni Morza 2006 oraz Dni Elbląga 2006, co daje gwarancję dużej ilości zwiedzających. Ponadto na Targi zostali zaproszeni przedstawiciele regionów zrzeszonych w Euroregionie Bałtyk z Danii, Łotwy, Litwy, Polski, Rosji i Szwecji.
     Na imprezę przyjęto już wiele zgłoszeń. Na targach na pewno zobaczymy przedstawicieli branży budowlanej, papierniczej, meblowej, turystycznej i sektora bankowego. Agencja Marketingowo-Reklamowa „Lider” dysponuje jeszcze wolną powierzchnią wystawienniczą wewnątrz hali. Odpowiednie formularze są do pobrania na stronie www.lider-reklama.pl.
     Mówi organizator imprezy Adam Brinkiewicz z agencji Lider:
     
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Mam nadzieje, ze wladze miasta pokaza klase na tej imprezie. Trzymam kciuki...
 • A co do tego mają władze miasta?
 • Sory a gdzie tam jest restauracja?????Moze redakcji chodzi o ten BAR co tam jest:)!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Kelner(2006-04-12)
 • I tak sie zdobywa uznanie. O to chodzi - brawo. Jezeli ma sie cos zaczac dziac w naszym miescie - chodzi o gospodarke to tylko takich imprez jak najwiecej i aby nastepne nie byly juz tylko na tym malym lodowisku ale i obok w hali EDK'u. Myśle ze jakby chcieli wystawic sie sami producenci mebli z naszego regionu to na samym lodowisku zabrakłoby miejsca dla conajmniej 3/4. Pozdrawiam
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  analityk(2006-04-19)
Reklama