UWAGA!

Telepraca - szkolenia dofinansowywane przez UE

Prezydent Elbląga, Henryk Słonina, objął patronatem honorowym projekt pn. „Telepraca - nowa forma organizacji pracy w przedsiębiorstwach”, który realizowany jest na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), a współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt ma na celu popularyzację zatrudnienia telepracowników przez polskich przedsiębiorców. W ramach kampanii na terenie całej Polski zostaną przeprowadzone dofinansowane szkolenia, w których weźmie udział co najmniej 2000 właścicieli i pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Wszystkie oferowane w ramach projektu szkolenia będą miały charakter ogólny, co oznacza, że wiedza i umiejętności nabyte przez pracowników w ramach szkolenia, mogą zostać wykorzystane w innym miejscu zatrudnienia niż u obecnego pracodawcy. Szkolenia będą prowadzone w okresie od kwietnia 2010 do grudnia 2011 roku. Więcej informacji na www.telepraca.gov.pl.
      
oprac. MW
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Ble, ble, ble. Kolejne szkolenia, ktore przynosza korzysc szkolacym za unijne (nasze) pieniadze.
  • A co dalej???? Czy to szkolenie zapewni mi stałą pracę?
  • ile jeszcze będa organizować bezsensownych szkolen ja juz skończyłam trzy i od dwuch lat nie mogę znaleść pracy czy w wieku 50 lat już nas się odstawia do lamusa. po 30 latach pracy na rentę jestem za zdrowa a na emeryturę za młoda, dlaczego robi się sztucznie statysykiludzi bezrobotnych przecież posiadam duże doświadczenie chęc do pracy mogłabym się swoją wiedzą podzielić z ludzmi młodymi a oni swoją, obeszło by się bez tych szkoleń które są do niczego przydatne bo pracy nie zapewniają, a pieniądze można by przeznaczycz na stwożenie nowych miejs pracy nawet dla ludzi takich jak ja żeby mogli dopracować sobie w miare godną emeryturę a nie tak jak ja dzisiaj po 30 latach dostałabym 450 zl.
Reklama