UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • totalny kosmos!! miasta nie stać na wymianę taboru tramwajowego a ma się angażować w budowę i UTRZYMANIE czegoś wielokrotnie DROŻSZEGO?! w imię atrakcji turystycznej? gratuluję fantazji. ..
 • @Gość myśli Pan/Pani wąskimi horyzontami. Otóż pomysł budowy linii to nie tylko turystyka. Weźmy doskonały przykład Gronowa Elbląskiego w którym istnieje kolej i Markus w którym kolej przestała istnieć. Gronowo Elbląskie wciąż się rozwija i liczba mieszkańców rośnie. Przybywa domów i infrastruktury, a kolej jest popularna i stwarza duże możliwości transportowe. Markusy od upadku kolei umierają, każdy młody ucieka z tej już wsi, bo bez samochodu się nie ruszysz. To samo jest z Tolkmickiem/Braniewem/Fromborkiem/Suchaczem. Oni potrzebują tego tramwaju jak kwiaty wody.
 • @Jjrr - ja mam np pomysł na kolejkę linową pomiędzy Elblągiem a Krynicą Morską i najlepiej jeszcze do Braniewa - a co?! będzie atrakcja turystyczna, będzie reklama, będą filmy dokumentalne na discovery chanel. .. "to będzie miś na miarę naszych możliwości i to nie jest nasze ostatnie słowo!"WSZYSTKO MOŻNA. .. JAK SIĘ MA PIENIĄDZE! zbudujmy od razu prom kosmiczny i kosmodrom do niego - czemu tylko "nadmorski tramwaj". .. .
 • Dlaczegoś biedny? - boś głupi, dlaczegoś głupi? Boś biedny. ..
 • Uważam, że to jest totalny kosmos, ale na plus. Nasz region nastawiony jest na turystykę, byłaby to mega atrakcja nie tylko dla turystów. Tak trzymać, więcej takich inwestycji i pomysłów. Oby jak najszybciej rozpoczęła się ta inwestycja 👍
 • Korzystnej atrakcji turystycznej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Monaliza(2021-04-20)
Reklama