UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Plujecie na PiS a łapę wyciągacie po kase nie wstyd wam. wy nie wiecie co to odrobina honoru wstyd mi za was
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    65
    29
    Czas na referendum(2021-01-14)
  • @Czas na referendum - Demagogu "ciemnego ludu". Nie wstyd nam, bo płacimy podatki i nam się ta kasa należy ! Referendum jedno już było. Słabego Prezydenta Nowaczyka wymieniliśmy na jeszcze słabszego i beznadziejnego Prezydenta Wilka, który przez dwa lata NIC nie zrobił dla miasta. NIC. Paradoks Polski polega na tym, że prezydenta i większość parlamentarną wybrali ludzie w 90%, z podstawowym i zawodowym wykształceniem, którzy wytwarzają niecałe 25% PKB tego kraju. A ludzie ze średnim i wyższym wykształceniem. Którzy utrzymują ten kraj nie mają nic do powiedzenia. .. .. To dopiero jaja. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    15
    dyzio(2021-01-15)
  • @dyzio - nigdy nie ponizaj ludzi z nizszym wyksztalceniem niz twoje bo to oni sa tak samo dobrem tej ziemi jak kazdy i sa w kazdym potrzebnym zawodzie co bys zrobil bez samochodu butow i chleba pomysl troche zanim napiszesz
  • @Czas na referendum - Człowieku, o czym Ty piszesz. Pieniądze nie są PiSu, łapę wyciągają po pieniądze Polaków.
  • @Czas na referendum - To nie są pieniądze PIS. , ,Rzad nie ma żadnych pieniędzy tylko dysponuje pieniędzmi obywateli oraz tymi co nam się należą za czlonkowstwo w U E. , ,. Hashtagi: #W
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Acides(2021-01-15)
  • @dyzio - Wykształcenie bardzo często nie idzie w parze z poziomem inteligencji, mam wielki szacunek do ludzi mądrych, pracowitych i uczciwych- tacy są przeważnie ci, których wykształcenie jest niższe.
  • nie poniżam. Tylko zastanów się. Chciałbyś żeby Zarząd Banku, w którym trzymasz oszczędności twojego życia złożony był z ludzi po szkołach podstawowych i zawodowych ? Takich pytań mogę zadać tobie 100.Czy się to tobie podoba czy nie - poziom wyksztalcenia świadczy o zdolności rozumienia otaczającego świata. Dla ciebie może jest to obojętne. Dla mnie nie. Ja nie życzę sobie żeby ludzie o mocno ograniczonych horyzontach myślowych decydowali za mnie jak mam żyć. A tak na marginesie to w Pisie chyba mobilizacja pełna. Strach w oczy zagląda bo trolling i minusowanie idzie na niebywałą skalę. Boicie się ? Słusznie. Macie czego się bać.
  • @dyzio - Skąd masz takie zdumiewające dane? Uważasz, że ludzie wykształceni nie chodzą na wybory? Bardzo się mylisz. Jestem osobą wykształconą, z rodziny osób wysoko wykształconych, mam takichże przyjaciół - wszyscy chodzimy na wybory. Poza tym - czy człowiek mniej wykształcony nie ma prawa zagłosować, bo jego głos jest wg Ciebie mniejszej wagi? W moim otoczeniu są osoby o różnym poziomie wykształcenia i głosy rozkładają się bardzo różnie. Proponuję nie słuchać powszechnej propagandy, że "wykształciuchy"głosują na PO, a "niewykształciuchy"na PiS.
  • to nie są żadne zdumiewające dane. Są to dane ogólnodostępnie. Trzeba się tylko zainteresować i poszukać. Nie wkladaj w moje usta czegoś, czego nie powiedziałem. Nie powiedziałem, że glos ludzi niewykształconych jest mniej ważny. Jest tak samo ważny jak osoby wykształconej. Mówię tylko o tym, że że średni czuje się z tym, że ludzie bez wyksztalcenia decydują o tym jak mam żyć. W co mam wierzyć. To chore. Ale miotły zaczęły wymiatać. Amerykanie przejrzeli na oczy i pogonili szaleńca. Mam nadzieję, że Polacy też w końcu przejrzą na oczy. Niebawem doskonała okazja. Odczyt nowych rachunków za prąd. Podatki trzeba podnosić bo Ojciec Dyrektor z Torunia ma ogromne potrzeby.
  • Autor tekstu przedstawił sprawę tak, że kasa jest od senatu (wapaniale poprawki)a sejm może je odrzucić - nowoczesne kreowanie rzeczywistości.
Reklama